Erkek arkadaşınız size böyle davransa tepkiniz ne olurdu?

-Sürekli bir şeyler için yasaklar koysa,

-Sizi kısıtlasa,

-Hep benim dediğim olacak dese ve yapmadığınızda çocuk gibi tripler yapsa,

-Sizinle inatlaşsa(bunun bir tabiri var ama neyse)

-İncir çekirdeğini doldurmayacak şeylerden kavga çıkarsa,

-Sinirlendirdiğiniz zaman canınızı yaksa(elinizi kolunu morartacak dereceye getirene kadar sıksa mesela)

-Ve ayrılmayı dile getirdiğinizde ise duygu sömürüsüne girse ben sensiz yapamam beni bırakma diye yalvarsa

Tepkiniz ne olurdu?

Uzun soru sormaktan nefret ediyorum ama yazdım bir kere..

Kategori kişilik çünkü bunun kişilikle alakalı olduğunu düşünüyorum

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• "İşittiğime göre kadınlarınız çarşı ve pazarlarda erkekler arasında gezip dolaşıyorlar. Sizde kıskançlık duygusu yok mu? Şunu bilin ki kıskanmayan kimsede hayır yoktur."

"Kıskançlığın iki çeşidi vardır: Birincisi güzel olanıdır ki insan onunla aile efradını ıslah ederek onların kötü yollara düşmelerine engel olur. İkincisi de kötü olanıdır ki bu, sahibini cehenneme götürür."(1)

Fazla kıskanmak insanı hataya götürür.Kısıtlamalar getirir.Arkadaşınız bu durumu görüşün.Bu durumundan sıkıldığınızı belirtin.Onu bir psikoloğa gitmesini ikna edin.Çünkü kıskançlık ileri boyuta taşınmış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• genelde her kızın sevgilisin den şikayet ettiği seyler zordur tabiki birazda rahat özgür olmak gerekir kıskanç olanla zaten çok zor ilişki yaşanır

0|0
    0|0
  • seninki Stokholm sendromu gibi bir şey... Biz ne dersek diyelim sen soruyorsan bunu zaten seviyorsundur onun bu psikopat halini...

Ayrıca o mazoşist değil psikopat birisi...

Bir çok kadın sever onların böyle bazen çocuksu bazen maganda halini...

Ne diyelim insan sevdiği ile beraberdir...

0|0
    0|0
  • oğlum bak git :D kız böyle erkek olur mu :P böyle birine erkek demek mümkün değil bence. ben aynı cinsi paylaşamam böyleleriyle. hadım edelim bunu. insan mı bu be :S

0|0
    0|0
  • Bunların aynısını bir kız yapsa.

0|0
    0|0
  • sen hala soruyormusun çabuk koşarak uzaklaş oradan. duygu sömürüsü yapan erkek erkek değildir birkere. hemen kaç ordan hala ordamısın sen

0|0
    0|1
  • ayrıl ondan bırak baksana neler edıyor sana kucuk seylerden kawga cıkarması benı bıtırdı zaten bırak duygu somurusu yapsın yaparsa dersın ben boyle ıstemıyorum duzelırsen devam ederız falan dersın boyle olmuyor dersın

0|0
    0|0
  • trip atmam da ceza veririm.bu sahiplenmekten ve kıskançlıktan kaynaklanır.seni önemsemeyen umursmayan biri olsa ne yaptığın da önemli olmazdı.olaya bu yönünden bak ve sana verilen değerin kıymetini bil

0|0
    0|0
    • böyle değer vermek olmaz bence. Sevginin anlamı bu olmamalı. Hep ben diyen bir insanla ömür mü geçer Allah aşkına. Bu bencillik değil de nedir? "Biz" olmanın bir anlamı kalmaz ki bu şekilde.

• ağzını yirim gı:))bak aşağıdaki yorumlarda erkeklerin genelinin böyle olduğu filan yazıyo.ben de erkeğim.bu yüzden gayet normalim zannımca dimi:)

• dedim ya acayip normalsin

• seni çok kıskanıyor galiba

0|0
    0|0
  • mazoşist misin? öyle insanla takılman hata bence

0|0
    0|0
  • karakterlilere yönelirdim :D bundan sana yol çıkmaz çocuk daha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bir kere genel olarak erkekler böyle... ancak sen kadın olacaksın dişini göstereceksin ki duracağı yeri bilsin... aslında seni kısıtlaması sana yasaklar koyması bir yerde iyi bir şey... çünkü bazen erkekler gerçekten bizim görmediğimiz şeyleri görebiliyorlar... bizim için "aman ne olacak sanki" dediğimiz şeylere erkekler farklı bir yerden bakıyorlar ve gerçekten de haklı çıktıkları oluyor... ki sevgilim böyle biri değil bende ona böyle davrandıracak biri değilim. ikimizde haddimizi hududumuzu bildiğimiz için farklıyız ya zaten.

yani kısacası bu tip bir erkeği aslında bizim davranışlarımız yaratıyor. sen nerede ne giyeceğini ne konuşacağını nasıl davranacağını bilirsen sana ne diyebilir ki?

0|1
    0|0
  • bi an benim sevgilimi mi anlatıyor biri diye düşündüm. ben şahsen bıkmıştım ama dile getiremiyordum ailemle gittiğim yerlere de karışınca olay orada koptu artık. ailem kızdı ve ona bunu anlattım. birbirimize hiç karışmıyoruz artık başta korkmuştum nasıl olacak çünkü ben de karışırdım ona ama süper oldu valla. bence ya bunu deneyin ya da kişiliğinden ödün ver insanlıktan çık seçim senin.

0|0
    0|0
  • gözünün yaşına bakmaz ayrılırdım

0|1
    0|0
  • öle şey mi olurmuş o benim elimi kolumu bir morartır valla ben on morartırım öyle şey mi olurmuş manyak mı bu sevgili

0|1
    0|0
  • senin üzerinde hakimiyet kurmus ayrılmak istemez tabi her kız katlanır mı ona ben bu davranıslarını bırakmazsan beni kaybedersin derdim dikkate almazsa da kendi bilir tak sepeti koluna herkes kendi yoluna demisler..

0|0
    0|0
  • Ona çooook iyi bir ceza veririm.

0|0
    0|0
  • gelemem ben öyle kısıtlayıcı ,çocuksa davranışlara..habeş maymunu gibi kimsenin kimseyle bu şekilde oyanamasına gerek yok.onun adı da sevgi olamaz zaten..esaret demek değil sevgi..

0|0
    0|0
    • babam da böyle dedi bana esaret olan ilişkim hakkında haklıydı da haklısın da.

• erkek arkadsının yası kac? cok m.ettım gercekten onun normal olduguna emınmsın

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşlıktan men ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...