Dudaklarım kalın ve ben bundan nefret ediyorum!...

Özellikle üst dudağım daha kalın. öyle acayip bir görüntüsü yok ama ben ince olsun isterdim. Erkek arkadaşlarımın bu konudaki tacizli sözleri yüzünden dudaklarımdan nefret ettim...

Kadınlar böyle kalın dudaklı erkekler için ne düşünüyor merek ediyorum :/

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Degistiremeyecegin seyleri takma hem ne fark eder kalin ince bisey olmaz .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• link bu sitede daha önce acılmıs bir başlık.. benim tercihim orta kalınlıklık allah tam gönlüme göre sevgili vermiş ya bana:D

0|0
    0|0
    • yeni gördüm linke tıklayınca... ama o kendisi için sormamış galiba...

• 30 yaşındaki biri erkek arkadaşlarının tacizine pek uğramaz çünkü büyümüşlerdir artık yada sen hep bu durmla karşılaştığından alışmış olman gerekirdi.

0|0
    0|1
    • evet gençken olurdu sataşmalar, şimdi eğer bu konu ile ilgili bir sohbet varsa dile getirlir...

alıştım ama ince olsun isterdim...

• gecen asırı kalın dudaklı bır cocuk gordum acıkcası berbar duruyordu ortası ıyıdır.

0|0
    0|0
  • kalın dudk iyidir ama yakışıp yakışmaması da var tabii

0|0
    0|0
  • ben beğeniyorum öpüşmesi çok zevkli oluyor..

0|0
    0|0
    • kadınına göre değişir... öpüşmeyi bilen var bilmeyen var...

• bilmekle alakası yok...

• Şimdi ben birşey düşünmüyorum da erkek arkadaşların nasıl tacizli sözler diyorlar onu merak ettim..

0|0
    0|0
    • gençken daha çok olurdu... erkekler bilirsin 25 ine kadar çocuktur... sataşırlardı ben de verirdim cevaplarını ama olumsuz etkilerdi beni yine de...

• evet belki cevabı bu gibi görünüyor sorumun; ama umursamasak güzel-yakışıklı görünmek için çabalamazdık belki de...

• umursamayı kes. benim için bunu diyecekler aman arkamdan sunu konusacaklar beni begenmeyecekler yok yok cok begenecekler cart curt palavra bunlar.. başkaları için değil kendin için yaşamalısın. kendi sevdiğin seyleri yapmalısın baskası ne düşünecek dersen hep o senin hayatın olmaktan cıkar..

• foto çek koysana çok merak ettim.

0|0
    0|0
    • sen niçin gizli moddan çıkmadan cevap yazmıyorsun peki?

• tamam kanka kızma ya..

sadece dudaklarını çekseydin :)

• afedersin bu konu beni böyle sinirlendiriyor işte... her neyse sevenler de varmış en azından... :P

Erkekler Ne Diyor 2

• samuel johnson gbi değilsen sorun yk

0|0
    0|0
  • benim de öyle de bende çok alay edildim arkadaşlarım tarafından ilk alınıyodum da :) sonra baktım kızlara işe yarıyo..benim dudak bildiğin angelina jolie dudak :D esmerim de .. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...