Erkek ne yapar da kadın yaşadığını hisseder ?

İlşkide kadın yaşadığını nasıl hissder. Erkek bu konuda ne yaparsa hatun yaşamın tadına varır. Bu konuda siz sevgilinize bunu nasıl yaşatıyorsunuz. Hayatta olduğunu nasıl hissettiriyorsunuz ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan olduğunu hissettirirsen.. Çok fazla kısıtlamazsan.. Hayatında sadece sen olmadığının farkına varırsan.. Onunda kendine zaman ayırması gerektiğini düşünürsen.. Kız arkadaşlarıyla konuşmak, gezmek vs.. Adam gibi seversen.. İşte bunları yap gerisi teferruat.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şahsım adına konuşayım.Kadını en çok mutlu eden bir erkeğin onu sahiplenmesidir.Onu koruyup kollamasıdır.Bu koruyup kollama herşeyine karışmak manasına gelmemektedir.Bir kadına,sıradan bir kişinin hediye alması değilde,sevdiği kişinin hediyesi ona başka gelir.Diğer hediyeleri bir tarafa atar.Ayrıldıktan sonra da onun için yaşadığını fark etmiş olur.Belki de birlikteyken farkına bile varmamıştır.Ben böyle olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kadınlar ilişki yaşamadıklarında hayatta olduklarını hissemediyorlar mıymış? Bunu da yeni öğrendim bak

0|0
    0|0
    • ilşkideyken yaşamdan soğumakta var.

• İlişkiye bakış açınızla alakalı o. Tüm yaşama amacınızı bir insana endekslerseniz dediğiniz şekilde sonuç vermesi kaçınılmaz olur

• kizlar oyle farkli yaratiklardirki futbol topu gibiler duvara vursan bile sana geri doner cok seversen deger verirsen baskasinin kucagina gider bu dunyada bisey ogrendim hep dik duracaksin sevdinmi taviz verip egildinmi hemen sirtina binerler

1|1
    0|0
  • kadınlara çok değer verirsen evrim geçiriyolar kadınlıktan çıkıp depresyona sokma makinası oluyorlar :S

0|0
    0|1
  • 40 dakkalık bi sex herkeze yaşadığını hissettirir ;)

0|0
    0|0
    • standardı 40 dk mı ?

• 40 dakka iyi bi süre o yüzden diyprum ya yaşadığını hisseder standart değil tabi 40 olur 30 olur 50 olur

• sevgili dediğin güzelliğiyle seni kendine aşık eden değil,sana kendin olabilme şansını verendir .

0|0
    0|0
    • düşünendir ama nerde şimdi telefonu açmıyoru değil = süprizleri

sahiplenendir ama attığın her adımı kontrol eden değil = yanında olduğunu hissettiren

paylaşandır ama hep sofradaki ekmeği değil = bir gün iki martıya birlikte ekmek atabilme zevkini

çekinmeyendir kendini sana beğendirmek adına normalin dışında davranmak yerine =gerektiğinde küfürü basandır doğaldır

özletendir herakşam saat kaçta ararsın demek yerine = hiç birşey demeden giden sesinşi duymayı isteten

vs vs yeterlidir herhalde

• son bana yazdıkların çok uzun muhtıra gibi ve çok komikti çok

• Çok damar bir soru takibimde bakalım işin büyüsü neymiş.

0|0
    0|0
  • kız korkudan yaşadığını unutuo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...