Galatasaray hakkında nasıl bilgi edinebilirim?

macım erkekleri tavlamak vs değil gerçekten dikkatimi çekiyor ve hiç bir bilgim yok galatasaraylıyım ama pek bişi bilmiyorum galatasaraylı olmak için hakkını vererek anlamını bilerek galatasaraylı olmak istiyorum bu konuda kendimi nasıl geliştirebilirim? :)

ahiretten farklı yönlerde dini felsefi macera kültür vs kesin okumalısın dediğiniz kitaplarda varsa önerebilirsiniz :) ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• 4 ve 6 yi iyi bil Ayrıca sizin uefa kupaniz var

0|0
    0|1
  • bunu burada ifade etmek cok zor galatasaraylilik cok guzel bir duygu turkiyede 4takimdan emin ol en yurekli en duygulu takimi gs buna inan yeter baskalarinin sozune inanma bjkyide seerim fakat fenerbahce buzamana kadar uzeri yalan dolanla sikeyle burunmus bir takimdir gs saf ve temizdir yuzyuze olsa anlatirsim burada ifsde etmek cok zor...

0|1
    0|0
  • Galatasaray Aşktır =)

0|0
    0|0
  • Türkiyenin en iyi takımı.

0|1
    0|1
  • Galatasaraylılık farklı bir duygu. Bunu da öğrenmek istemen süpermiş. İlk basta futbol nedir onu öğrenmek gerek. daha sonra Galatasaray maçlarını izleyip ogrenirsin. Ama youtube a yaz Galatasaray tuylerin kabarır zaten videolarda :)

0|1
    0|0
  • biri sorduğunda 6 ve 4 rakamları bizim uğurlu rakamlarımız de yeterli

0|1
    0|1
    • ne alaka ama :)

• Fenerbahçe desen ben sana sabaha kadar anlatayım diycem ama galatasarayın neyini anlatayım ki

• İyi açıklamış

• Senı basket macına gotureyim

0|0
    0|0
  • 4 ve 6 rakamini cok seviyor

0|0
    0|0
  • wikipedia var

0|0
    0|0
  • google amca var...

0|0
    0|0
  • sen bana gel bende cd leri var izleyerek ögretırım sana

0|0
    0|0
  • 4 gözle maçlarını izle yeterınce bılgı sahıbı olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bırak galatasaray ı falan once futbolu sev ogren :) orta saha nedir bilmiyorum demişsin

0|0
    0|0
  • Sen şimdi ilk onbiri de sayamazsın :(((. Neyse çok da takma 2 sene üst üste şampiyon olan yeknik direktörü kovmuş takımız seneye ilgilen bence sen

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • teşekkürler :D

• peki daha genel bilgi? ımm transfer edildi nin bile ne demek olduğunu bile tam anlamıyla bilmiyorum o derece :D nerden başlamalıyım ilk önce :)

• orta saha nedir felan onu bile bilmiyorum:D

• Spor kanallarini izle ogrenirsin

0|0
    0|0
  • Uefa kupamiz var

0|0
    0|0
Yükleniyor...