Eski sevgiliniz size hediye alırsa ne düşünürsünüz?

Biz 20 gün önce ayrıldık sebebi o askere. Gidicek ve askerde bisey olursa beni daha cok üzmemek falanmış bence çok sacma. Neyse ben ona hediye alsam mutlu olur mu? Bana tekrar döner mi?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Duydugum en sacma bahane. Askere giderken seni bekleyen birinin olacagini bilmek cok guzel. Hadi bahane degil de gercek dusunceleri olsa, bu kadar ince dusunen bir insan asla bundan bundan dolayi diye soylemez.

0|0
    0|0
    • Askerden dönemeyecegine inanıyosa? Sence bekleyen birinin olması guzel olur mu?

• Ozlemler bekleyislerle guzeldir. Eger beni bekleyen biri varsa askerlik daha heyecanli olur. Her telefon da, her mektupta ayri bir heyecan.

Erkekler Ne Diyor 9

• geri dönmsini istiyorsan askerde olması iyi birşey çünkü askerde insan çok çaresiz hisseder ve sığınacak bir liman arar. Öte yandan geri döndüğünde sevdiğin adamla alakası kalmamış olabilir., soğuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • hayır dönmez, senden fena halde sıkılmış, askerden döndüğünde de silbaştan yeni bir başlangıç yapmak istiyor.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılmıyorum bu sözlerinize.

• niyeti bozmuş zaten üzgünüm ama başka denizlere yelken aç bence :(

0|0
    0|0
  • çocuğun şuana kadar kıymetini bildiğinden daha çok bil, siz kadınlar bilmezsiniz askerlik psikolojisini orda herşeydençok sana ihtiyacı olacak...

0|0
    0|0
    • Bende oyle düsünüyorum ama o yalnız olmak istedigini söyledi

• askere gidinceye kadar ilgi, askere gitmeden önce ayrılman kafasının rahat olması, askerden geldikten sonra barışırsanız barışırsınız yine...

• Teşekkür ederim

• Al kesinlikle destek olur...

0|0
    0|0
  • alma, nasılsa aldığına pişman olacaksın. bence tabii

0|0
    0|0
  • hediye aldıını düşünürüm

0|0
    0|0
  • al , moral bulsun

0|0
    0|0
  • Haklı izne gelince çok üzülürsün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Askere gidiyor diye ayrılmış , aklınca sen üzülmeyesin diye daha çok , ama hırbo düşünmez böyle daha çok üzüyor , boşver birşey alma ...

0|0
    0|0
  • Önemsiz,sıradan,basbayağı

0|0
    0|0
  • adam senı terk etmıs sen daha nıye hedıye alıyorsun kı alma bence

0|0
    0|0
  • bencde cok sacma sevmıyo sevse bu sekılde gıtmezdı parmagına yuzugu takıp gıderdı bover hedıye alma eger gerckten sevıyosa askerde arar sadece bıraz bekle baktın kı senden vazgecemıyo o zman gnderırsın hedıyenı kendını ağırdan al bıraz...

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşündüm en basta. Yüzüğümüzü hala cıkarmamış bunu duyunca bende böyle biseymi yapsam acaba diye düşündüm

• Belki de haklısın...

• basıma geldı ordan bılıyorum gıtemsıne bı gun kala ayrıldık ama 4 gun snra aradı sevıyosa yapamaz sensız orası cok farklı...gercı sımdı ne oldu ayrıldık ama hala konuusyoruz

• Hediye almak herkesi mutlu eder de hediye aldın diye sana geri dönmez.Daha askere gitmeden ayrıldıysa bahane etmiş gibi geliyor.20 gün önce ayrıldık ve askere gidicek demişsin yani askere gitmesine daha vakit var.

0|0
    0|0
  • Bir insan 4 duvar arasında kalınca değişir sen onla barışsan bile askerden geldikten sonra fazla uzun sürmez ayrılırsınız Asker de olduğu sürüce kıskançlıklar bitmez sürekli kavgalar küsmeler en iyisi dönme.

0|0
    0|0
  • Laflarını saçma bulup hediye alma düşünceside bana saçma geldi.Bence tam kararını ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...