Ligin zevki kaçtı mı?

Ligin zevki kaçtı mı? FB ve GS rekabeti ile geçecek baştan belli. böyle olunca sizce de ligin tadı kalmadı mı ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence geçen seneden daha eğlenceli bi lig bekliyo bizi, kimin yükseleceği kimin başarısız olacağı şimdiden belli olmaz, beşiktaş mesela geçen sezonun başında guti ve q7 ile çok iyi bi çıkış yakalamıştı, o çıkışı sonuna kadar sürdüremedi q7 bi sakatlandı 8 hafta en iyi sonuç beraberlik oldu, bu yüzden alt sıralara düştü. aynı şekilde gs çok çok iyi başlamıştı, o hızda gitseydi fenerbahçe bu kadar zorlayamazdı gs yi ama finale kadar fener yakasını bırakmadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hemen şampiyon olamaınca veya takımın uzun süredir şampiyonluğu oynayamayınca ligin tadı kaçtı demek yalnız. Biz de 6 yıldır şampiyon olamıyorduk , geçen yıl tarihimizin en kötü sezonunu yaşadık ama yine de bu lafı ağzıma almadım ben.

Ve bir Galatasaraylı olarak asıl heyecanın bu yıl başlayacağını düşünüyorum, bu yüzden sadece edrbileri değil tüm maçları izleyeceğim..

0|0
    0|0
  • süper lig ne zaman zevkli oldu ki zevki kaçsın seri a la liga falan izliyorum tavsiyede ederim :):):):)

0|0
    0|0
  • he yaw ama ankaragücü şampiyon olur :)

0|0
    0|0
  • hele bi başlasın tadı yerine gelir bence.

0|0
    0|0
  • Gs nin olduğu her maç zevklidir.

Ts nin psikopatlığında hayranım

Bjk nin şaşırtması olası ihtimal.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• fb ile gs arasında bir rekabet yokki azizim cimbom bizi ne zaman yenmişki rekabet olsun

0|0
    0|0
  • türkiye ligi sarmıyo, la liga, bundesliga premir ligi*ne takılıyorum ben türkiyede oynana futbolsa avrupğanın oynadığı ne a.q :D

0|0
    0|0
  • belli olmaz. bjkde geçen sene aldı yıldızları , bir cacık olmadı. bjk mücadeleci bir takım oluyor , kolay kolay vazgeçmiceklerdir.

0|0
    0|1
  • Beşiktaşın asaleti yeter renklendirmek için

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...