Kapat

Hangi takım taraftarlarının hangi hayalleri var?

Beşiktaşlılar lig şampiyonluğu
Fenerbahçeliler UEFA kupası
Galatasaraylılar şampiyonlar ligi kupası

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki gsnin hedefi alamadigi cl yi almak dogal olarak ama sampiyonlukta fena olmuyor hani :) besitas 5 10 senede bir sampiyon oluyor normal bu sene cok hevesliler :) fb iki sene oncesine kadar kume dusmemekti :))

0|0
    0|0
    • yok ya bugün çok iyi hissediyorum kahraman gibi uçuyorum göklerde ya da öyle hissediyorum demekki şimdi kafadanmı yaşıyorum yoksa devammı ediyor düşüyorum şimdi kanadım kırıldı gökten :)))

• poları ters giymekte bir icraattır dünyada bir şeklimiz olması lazım öyle değilmi :)

• aynen farkındayım ya :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Galatasaraylılar şampiyonlar ligi kupası
    seviye farki ne yaparsi bazilari lig düşünür bazi lari avrupa =)

0|1
    0|0
  • Şampiyonlar ligi kupasınıda alırsak seriyi tamamlarız o yüzden gerisi yalan

1|2
    1|0
  • Hedefimiz 1 milyon üyeye ulaşıp dünya futboluna yön vermek. sonra kupalar tek tek gelir. en yakın hedef 4. yıldız. Bu arada kasımpaşanın hocası şota Dört (4) gözle galatasaray maçını bekliyoruz demiş.(cidden)

0|1
    0|1
  • Beşiktaş UEFA Kupası

Fenerbahçe Süper Lig

G. Saray Fransa Lig 1

1|1
    0|1
  • İnanmayacaksın biliyorum ama yine de yazıyorum; General herrington kupası benim için CL kupasından da değerli.

0|0
    0|0
  • Fenerbahce nin hayali kupa almak degil avrupa ligine kabul görmeleri bjk dan cacik olmaz en fazla 4 hafta sonra 3.4. Yerlerini alirlar gs ise sampiyonlar liginden puan almasi bu seneki hayaller böyle

0|0
    0|0
  • siz zaten manciniyle almadınızmı şampiyonlar ligi kupasını hatta ünal 20 tane 25 tane transfer yaptı real madrid gibi takım oldunuz diye hatırlıyorum :Fenerbahçe nin hedefi 3 kulvardada şampiyonluktur. hangi kulvarlarda oynarsa oynasın :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray başakşehir maçını düşünmüyormuydu hangi şampiyonlar ligi kupası :)))

0|1
    0|1
  • benim bilidiğim gs lilerin 4. yıldız hayali var onu da 4 yiyerek gerçekleştirmeye çalışıyolar :D

0|2
    0|1
    • kardeşim bizim zihniyetimizde 4 golle yenilmek ile 3-2 yenilmek arasında bir fark yok ikisinde de 3 puan kaybediliyor sonuçta hala anlamadınız mı bunu dert eden taraftarlar değiliz

• Galatasarayliyim, Beşiktaş in şampiyon olmasını çok istiyorum. .

0|0
    0|0
  • Always GALATASARAY cim bom bom :)))

0|0
    0|0
  • lig şampiyonluğunu kim demiş? Avrupa ligini istiyoruz biz

0|0
    0|0
  • Galatasatay bu yılki hedefimiz kümede kalmak
    bekliyoruz..

0|0
    0|0