Karın kası yapıyorum ancak?

Merhabalar. Ben evde haftanın en az 4 günü karın çalışıyorum. 10 dklık karın egzersizleri yapıyorum. Hafif bir karın egzersizi istiyorum. Ancak bir spor hocası bana karın kaslarını asıl çalıştıran sıkı yürüyüş ve koşulardır, diğer karın hareketleri destekleyicidir dedi. ama benim şu an için dışarıda koşu ve yürüyüş yapmaya zamanım yok. Bunun yerine karın egzersizi sonrası 10-15 dklık step aerobik egzersizi eklesem nası olur?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• karın kasını asıl yapan şey beslenmedir vücut yağ oranıyla ilgilidir diğer yaptığın her türlü yaptığın karın hareketi destekleyicidir

0|0
    0|0
    • teşekkürler. peki günde 10 dk çalışmak yeterli olur mu karın kası için? böyle hareketler çalışıyorum mesela;
      www.youtube.com/watch

• %17 falandı yağ oranım gene ölçtüreceğim..

• Ölçtür bakalım vücut yağ oranın bayanlara göre iyiymiş ama biraz daha düşürülebilir bende düzenli olarak ölçtürüyorum, bu arada eic için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 7

• Olabilir :)

0|0
    0|0
  • iyi olur

0|0
    0|0
  • zararı yok yap yap :)

0|0
    0|0
  • karını çalıştıran 5 6 tür yöntem vardır bacakları yere değdirmeden kaldırıp indirme yanlara açma karnı çekip uzatmak yarım mekik gibi bunlar göbeği eritme de faydalıdır ayrıca ip atlamak ve pedal çevirmek de kilo verdirir

0|0
    0|0
  • iyi olur

0|0
    0|0
  • karın kasını en çok çalıştıran mekiktir tabi her türlüsü koşu ve yürüyüş kardiyo açısından önemli

0|0
    0|0
  • İyi düşünmüşsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...