İnsanlar niye bu kadar sabırsız

merak ediyorum 7-8 dir uğraştığım sporda yanıma gelip 1 yılda senin gibi olurmuyum diyenler mi onlarca kitaptan edinilen bilgiye 10dkda sahip olmak istiyenler mi neden herşeyin bir kestirmesi var biz türkler için neden sabırla murada ermeye çalışmak yerine hilesini arıyoruz basitini bulmaya çalışıyoruz sonundada hiç bir yere varamıyoruz

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu sabırsızlık yani sıra tembellik sendromu.

Hem hersey kolay olsun hem de armut pissin gelsin ağızlarına düşsün mantığında bir millete sahibiz.

Sen 1 seneye yakındır spor yapıp o vücuda kavusmusken, birçoğu bunu haplarla ilaç diye satılan şeylerle balon sisirir gibi sahip olacaklarını düşünürler.

Kilo vermek isteyenlere bir ornek verelim, diyet yaparak kilo vermek yerine su sahtekar ısı haplardan içmeyi düşünürler. Kısa yoldan 1 ayda 15 kilo vereceklerini hayal ederler.

Bir ogrenci dersten gireceği sınava çalışıp hazırlanacağı yerde kopya ile 2 dakikada hazırlayıp geçmeyi planlar.

Ornekler cogaltilabilir ama unutulmaması gereken nokta su:

Emek olmadan yemek olmaz.

Hamama giren terler hesabı, bir amacınız varsa o yolda tabii ku yorulacaksınız.

Başarmak icin bir seylerden feragat etmemiz gerekli hicbirsey kolay olmuyor.

0|1
    0|0
    • sana katılıyorum ama neden ki ben başka toplumda böyle bir şey görmedim bu kadar basite alma kolayı vardır mantığı bir tek bize has sanki

• Evet, kesinlikle öyle. Birşeyin sonucunu hemen bekliyoruz. Hemen göremeyince de pes edip tembelleşiyoruz. Bizim topluma has bir şey bu.

Kızlar Ne Diyor 1

• Tembel insanlarız çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Türk Milleti zekidir :) Ben bunu Hile olarak kabul edıyorum ama su acıdan bakıyorum olaya

Atıyorum Bir oyun veya yenı bır olusum oldugunda dırek o işin Kolayını bulmaya calısıyorlar bence guzel bırsey ama gercekcılık payı yok belkı ama bizim insanımızın Pratik zekasına hayranım bu konularda :)

0|0
    0|0
    • ama konu öyle bir bilgisayar oyunu değil en azından benim örneklerim

• heralde benim uyuma vaktim gelmiş :D:D:D:D kusura bakma

Yükleniyor...