Beni fotoğraflardan görmüş bile olsa yüz yüze konuşmadığı birine bu kadar bağlanmış olması normal mi?

1 sene önce faceden bir çocukla tanıştım çocuk kendimle kıyaslayacak olursam çok saf ve temiz biri . Onu hiç görmedim daha doğrusu bana çok bağlandığı için görüşmek istemedim şimdi askerde sürekli benimle konuşmaya çalışıyo mesaj atıyor arıyo o benim için sıradan biriyken ben ona biriyle birlikte olduğumu bile söyledğim halde benden vazgeçmeyeceğini söylüyo beni fotoğraflardan görmüş bile olsa yüz yüze konuşmadığı birine bu kadar bağlanmış olması normal mi ?

Bi bakarsanız sevirim aasadasdgf

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kararlı bir şekilde hareket et. Tereddüte düşersen kaybeden olabilirsin. O kadar önemli değil tek bir cümle ile sanal hayatından çıkarabilir ve ona engel olabilirsin ki birlikte olduğun kişi ile aran açılmasın.

Gerçi zamanında bende hemen hemen aynısını yapmıştım. Ama kazanan ben olmuştum. Doğru yerde doğru zamanda hareket etmiştim. Hatta öyle hamleler yapmıştım ki en yakın arkadaşı olan bir erkek arkadaşıyla bile bir daha görüşmemesini sağlamıştım. Niyetimiz ciddi olmasına rağmen yarı sanal, yarı gerçek bir aşk ne kadar devam edebilirdi ki?

0|0
    0|0
    • İşte benim kafamı kurcalayan soru da bu . Niyetimiz ciddi olmasına rağmen yarı sanal, yarı gerçek bir aşk ne kadar devam edebilirdi ki?

• Devam etmedi zaten. 2 yıllık birlitelik ve sonrası sevdiğim kızın değişmesi sonucu, hayatına girdiğim gibi hayatımdan çıkardım. Çünkü artık tanıyamıyordum onu. Dediğim gibi rahatsız oluyor isen o kişi ile ciddi olarak konuş ve hayatından çıkar. Zaten birlikte olduğun biri varmış. Ve onun varlığı ilişkinizi en yakın zamanda zedeleyecektir.

Erkekler Ne Diyor 7

• dibini görmedigin suya dalmadigin gibi emin olmadigin kisiye sevgili olma bir resim gormeyle asik.olunmaz olsada o platonik asktir bakalim o senin huyuni begenecekmi sen onun icin birseyler hissedecenmi onemli olan huyu guzel olsun ama olrda ( hic bir insan dort dortluk degildir ) seni tanidiktan sonra kou huylarina bile evet diyor gormezlikten geliyorsa uzak dur cunku sen o seni seviyor diye iliskiyi baslatirsan sende onu sevemezsen evlilikte oldugunu varsaydigimizda tek tarafli oldugu icin zamanla senden tam bir performans alamadigi zamnda artik o gormezden geldigi huylarin onda disa vurmaya baslayacak ve seni o gune lanet ettirecektir

0|0
    0|0
  • gercekten sevgilin varda daha senin pesinden geliyorsa o cocuk karaktersiz...eger sevgilin yoksa cocukta olmadıgın sezmisse pesini bırakmaz...soyliyeecegim su sevgilin varsa ve peşinden geliyorsa o cocuk beş para etmez salla gitsin al sana cozum

0|0
    0|0
  • sen ona tamam annenleri gönder madem okadar bağlanmışsın de bakalım hala vazgeçmiyormu senden :)

0|0
    0|0
  • arkadaşmınız sadece ?

0|0
    0|0
  • aranızda kaç yaş var

0|0
    0|0
    • 2 yaş var :)

• diğeri hep yanımda belki ondandır bilmiyorum

• peki bu şu anlama geliyor.erkek ne kadar imkansızsa sen de o kadar etkileniyorsun ondan

• Hayır değil.

0|0
    0|0
    • he maşallah otur ozmn sen ben yatıorm yaşlandım hadi günaydın:)

• Babayyy dedeeeee

• hayırlsı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• benmde öyle oldu ben kendim için dene bişey kaybetmezsin dedim.. ama tabi kişisine göre de değişir.. benm sevglm vardı ondan ayrıldm.. başka nedenlerde vardı ama onun beni sürekli merak ediyor olması farklı kişiliği olması falan hoşuma gittiği içinde olabilir.. bence sevgilinle bir bağlılığın yoksa bi dene derim..

0|0
    0|0
  • Soru işaretlerinizi alt metine koymayınız ve imla kurallarına uyunuz lütfen..

0|0
    0|0
  • Enayi türü bir şeyse normal aslında

0|0
    0|0
    • belkide köprüyü geçene kadar enayi gözüküyor olmasın çocuk :

• olabilir

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi ben de yaşadım önce sen bana söyle sonra ben :D:D

0|0
    0|0
    • Neyi ? :)

• Şeyi canım aynen bu da askerde ama beni nasıl sevdiğini söylüyor ben inanıyor muyum?hiçç.. Canları sıkılıyo ya askere gitmeden hazırlık yapıyorlar birilerini buluyorlar

• O öyle biri değil ki

Yükleniyor...