Futbol taraftarlar arası düello tartışma açıyorum arkadaşlar buyurun gelin?

sizlerin düşünceleri ile benimki örtüşüyormu merak ettim
Galatasaray lı futbolcuların g. tü kalktı beşiktaşı töre yaktı fb yin ts yi teknik hocaları yaktı burnu yukarıda
Fener bahçe ise hakemler sağolsun tff sagolsun destekcileri sayesinde kazandı 2 maçı da haksız diyorum
siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle Fenerbahçe maçları haksız kazanmadı hocası kotu o konuda haklısın futbolcuları iyi çalıştırmıyor zaten selçuğun falan g*t ü kalkdı. Galatasarayın da kadro kalitesi çok iyi bence ama hoca kullanmayı bilmiyor gibi. Zaten Ersun Yanal da demiş galatasarayın başına geçersem bayern munih gibi oynatırım diye. Beşiktaş kaliteli takım ama 2-3 kulvarda goturemez işi şampiyonluğa oynar mı oynar belki en büyük adaydır ama aynı anda birden fazla kulvarda ilerleyemez trabzonun hocası çok kotu onu biliyorum sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynen öyle

0|0
    0|0
  • fenerbahçeyi hakemler kollasaydı sağ kanatta alpere yapılan faulde ikinci sarıdan atmalıydı yine aynı maçta kadlecin bacağına basan oyuncuyu direk atmalıydı. galatasaray derbisinde galatasaraylı cüneyt çakır emenikeye yapılan faulde penaltıyı vermedi kırmızı kartı vermedi. daha sayarımda sayfaya sığmaz. hakemler hep galatasarayı kollamıştır. isimleri boş yere FEDERASYONUN ŞIMARIK ÇOCUĞU olmadı

0|0
    0|1
    • aynı bahaneler peki neden bütün futbol yorumcuları ve eski hakemler senın bu dediğinin aksini söylüyor 2 maçtaki penaltının penaltı olmadığını emenikede bir faul olmadığını söylüyorlar
      canerin yerdeki oyuncuya kaç tekme attığını gördünmü geçen sezon o adamın 4 ay sahadan uzaklaştırılması lazımdı en az suarez gibi şimdi siz kollanmadığınızımı idda ediyorsunuz sana yüzlerce posizyon anlatırım

• 0 çekerek mi gitseniz ne yapıcaksınız

• 0 la 1 arasında çok fark yok o 1 de anderlet e son saniye attığınız gol.

• Kismen dorusun ozellikle fb konusunda :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...