Bağımlılık yapabilecek tarzda bir yabancı dizi arıyorum, ne önerirsiniz?

Şu son bir haftadır günler geçmiyor sanki True Blood izliyordum ama artık ilgimi çekmiyor how i met your mother nedense hiç komik gelmedi. Kısacası geceleri uyuyamayan ben vakit geçirmek için yabancı dizi arıyorum tavsiye edebileceğiniz neler var? :)

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• fringe

0|0
    0|0
  • fringe

game of thrones

spartacus

0|0
    0|0
  • Polisiye seviyorsan The Mentalist yada Leverage'yi öneririm. Orjinal hali ile "doktorlar" ı izlemek istersen House M.D. derim. Şaşırmak istersen Game of Thrones derim ama müstehcenlikden dolayı kesinlik ile önermiom :) yada googleye yaz. Milyon tane dizi çıkıo :P

0|0
    0|0
  • the walking death, yürüyen ölüler, halk arasında ölüyen yürüler diye de söylenir. güzel dizidir (:

0|0
    0|0
  • Spartacus, Game of Thrones, Breaking Bad, The Walking Dead :)

0|0
    0|0
    • True Blood candır bu arada :)

• Teenwolf de fena değil :)

• bakıyorum teşekkürler :)

• weeds.

0|0
    0|0
  • chuck,the walking death,game of thrones,doctor who izlediklermden hatrladklarm bunlar ama dexter falan var onunda hayranı çoktur

0|0
    0|0
  • genel olarak cnbc-e dizilerini önermişler.en sevdiğim person of interest birde how i meet your mother

0|0
    0|0
  • gecekondu diyecem ama yayından kaldırıldı netten izle bayagı yabancı dizi :)

0|0
    0|0
  • lost

0|0
    0|0
    • Aslında Lost'u hiç seyretmedim, ilgimi çekmedi ama bakacağım tekrar teşekkürler :)

• KESİNLİKLE PRİSON BREAK

0|0
    0|0
  • bulursan haber ver ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...