Koşu bandı ve kondisyon bisikleti için hangi markayı önerirsiniz?

Evde ki bisikletim çok yıprandı 4 yıldır kullanıyordum şimdi hem bisiklet hemde koşu bandı istiyorum. Kullandığınız markaları paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkür :)

Güncellemeler:
Dynamic marka bisiklet (eliptik yazıyodu ama biraz farklı spor salonunda kullanilanlardan) ve voit marka koşu bandının siparişini verdik :) Cevaplarınız için teşekkürler..

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Voit.
    Yalniz Eliptik aleti alirsan dehset sekil veriyor. Kalçalarim inanilmaz oldu. Tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Nefret ediyorum o aletten :)) çok zorlamıştı beni. Voit alıcağım kesin ama tskler :)

• Evet nefret etme konusunda sana %100 katılıyorum. çok sıkıcı bışey :-D Ama sabretmek lazım :-D Kolay gelsin

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence onlara para verceğine git 1 yıllık bir salona yazıl hem paranın çoğu cebinde kalır. Hem de daha çok alet kullanabilirsin

1|0
    0|0
    • Çalışan bayanlar icin duzgun spor salonu yok çevremde.. Eşimde istemiyor

• para sorunun yoksa al tabiki yanında 2 tane dambıl da alırsan daha iyi olur

• Para sıkıntısı yok alicam zaten de gani marka önerisi almak icin yazmistim sorudan da anlasilicagi gibi :)

• sakın koşu bandı alma alt komşun rahat bırakmaz. kondisyon bisikleti de alma. Eliptik bisikler al. kalori canavarıdır.

1|0
    0|0
    • Ses hiç sorun değil. Eliptik dediğin kalori yakar tabi canini çıkarıyo. 1 ay gidebildim spor salonuna ve nefret ettim o aletten 10 dakika yapiyodum sadece

• Sipariş verdik biraz önce :) koşu bandı ve klasik bir bisiklet. 20 dk koşu 20 dakika bisiklet iyi gelir. Tesekkürler cevaplar için (:

• rica ederim hayırlı olsun. spordan sonra bir kutu (200ml) çikolatalı süt içmen vücutta biriken laktik asitlerin yok olmasını sağlar. hatta mümkünse iki kutu.

• Hattrick

1|0
    0|0
  • eliptik al marka önemli diil

1|0
    0|0
  • Kosubandinda voit, health stream, dynamic bunlar iyi bisikleti bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Hattrick

1|0
    0|0
  • Voit veya reebok al

1|0
    0|0
  • voit

1|0
    0|0
  • Spin bike al bence daha fazla kalori harcarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...