Sporla beraber kilo veren arkadaslar var mı aramızda?

sormam gereken sorular var varsa yardımcı olunuz lütfen

Güncellemeler:
nezamandır yapıyosun spor

0|0
11|36

En İyi Erkek Görüşü

• 1 eylülde başladım eylül-ekim arası 4 kilo verdim (bayramda yarısını geri aldım) ekimden itibaren de gitmedim şimdi tekrar gidicem artık düzene oturtmam lazım ama sadece spor değil diyette yaptım
    Sabah:2 dilim kepek ekmeğine ince 1 dilim kaşar beyaz/kaşar peynir domates salaatalık sandwich
    Öğlen: Yemek olarak ne varsa makarna, pilav, ekmek yok
    Akşam: 6:30da işten çıkıyorum spor ve eve gidiş derken saat 9 oluyor o yüzden yemek yemiyorum
    saat 6 da 1 paket eti form kepekli bisküvi eve gidince de 1 tane elma

0|0
    0|0
    • ama ya akşam aç kalıyosun yanında getir akşam yemegini bende o saate çıkıyorum işten ama spora 9 dan sonra giderim diye düşünüyorum:S

• ben elma yesen karnımda kurt gezinir sanırım beni acayip acıktırıyo ya:S

• o zaman şu nesfit gevrekler var onlardan ye aynı zamanda kilo vermenede yardımcı olur

Erkekler Ne Diyor 35

• Spor zaten hayatınızın bir parçası olmalı. İnsan vücudu kasların çalışmasına alıştıgı için bunları kullanmadıgımız zaman vücudumuz için oldukça kötü oluyor. Özellikle günümüzde tüm işler makinelerle yapıldıgı için ileri bunun ne gibi zararları çıkacak bunu anca spor yapmayanlar görecek. Sadece kilo ve görüntü için değil sağlık için spor yapın.

0|0
    0|0
  • Başlayalı 1 hafta oldu benimde. Sporsuz sadece diyetle 1 haftada 2.5 kilo verdim. Ama tabii ki de sarkma olmaması için spora da başlayacağım

0|0
    0|0
    • aynen ben ondna korkuyorum mesela

• Kardeşim 103 kilodan 82 kiloya dustum ve spor yaptım sürekli ve hergün yapıyorum. Evime kondisyon bisikleti aldım ayağım agrimadan spor yapıyorum ama günde 10 bin pedal çeviriyorum.. çok faydasını gördüm. Ama sana koşu yapmanız tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • 110 kilodan 83 kiloya düştüm

Normal olarak vücutta ve yüzüm de değişiklikler oldu şahsen şu an çok memnunum

3 ayda 20 Kilogram verdim bunu günde 1 saat spor (yürüyerek) ekmeği keserek başardım. 90 kg geldiğimdeyse niye spor, koşu ile 83 düştüm şu an basketbol oynuyorum formumuz iyi şimdilik ama 80 falan olsam daha iyi olacak (Boy 1.85)

0|0
    0|0
  • düzenli spor yaparsan ilk bir kaç ay kilo aynı kalır ancak sıkılaşırsın bır beden küçülürsün mesela kilo verme daha sonra başlar

0|0
    0|0
  • 2 yıldıryapıyorum kilo vermedım

0|0
    0|0
  • ben bu sorulara ne zaman cevap versem nazar değiyor o yüzden pek girmiyorum herkesin içinde bu konulara :)

0|0
    0|0
  • 15 kilo verdim hapkido-taekwondo sayesinde yaklaşık 6 ayda mis gibide istediğim yemekleri yediğim halde sadece akşam 7 den sonra yemiyodum

0|0
    0|0
    • ben 8e dogru evde oluyorum işte:S

• bu işler boş işlr. yemek yemicen. açık ve net. çok az icen. bu diyetisyenlerde boş insanlar. hepsi para tuzağı hepsinin dedii ayyy sabah tam tahıllı ekmek aayyy kepekli ekmek. kızartma tavuk avuç içi kadar et. akşam sebze eti form ara öğün. elma.3 kayısı 5 fındık 2 ceviz. master yaptım bu konuda. isteyen varssa seve seve yardımcı olurum kardeşlerim.

0|0
    2|0
  • Ben kardio yapinca çok veriyorum o yüzden kardio yapmadan spor yapiyorum, zorlamadan ve takviyesiz 2 ayda %5 yag orani altina düşmüştüm.

0|0
    0|0
  • Ben de eskiden 105 kiloydum 82 kiloya düştüm şuanda da body yapıyorum

0|0
    0|0
  • Sormak istediklerini sorabilirsin. Spor hakkında bilgi sahibiyim.

0|0
    0|0
    • tesekkürler merak ettiğim şeylerin cevabını alabildim az çok sarkma ve ne kadar surede etkisini görebilicegimdi

• istedgni sorablrsn

0|0
    0|0
    • çok tesekkürler spora yeni baslıycam ve ben saglıklı yavas bir şekilde kilo vermek istiyorum sarkma olsun istemiyorum çünkü 20 kilo kadar vericem bir önerin var mı

• çok tesekkürler zamanla muhakka haber vericem sana :)

• tbki ben burdaym artk hbr werirsin ;-)

• sadece sporla olmıyor diyet sart

0|0
    0|0
    • evet tabi ama zayıflamısmıydın sen

• Diyet yapmadan spor ile ben çok kilo verdim. Ama her bünye bir değil tabi

• ya erkekler veriyo benim abim sporla kılo verdi ama dikkat etmiyodu ve 3 ayda falan 10 kusur kilo verdi

• ben 4 yıldır aralıklarla yapıyorum çünkü en son bir kaza geçirmiştim bırakmak zorunda kaldım 20 kg aldım şimdi o aldığım kiloları geri verdim. Hala vermem gerekiyor fakat sporla gidiyor zamanla azim spor ve diyetle zamanla formda olursun ;)

0|0
    0|0
    • inşallah tem umudum spor artık diyete giriyorum ama malesef cok etkili olmuyo spor yapınca para verdiğimi düşünür diyetime devam ederim artık:)

• en etkili çözüm spor salonu ve etkinliklerdir. bayan için öncelik plates olmalı plates mide egzersizleri squat vb. antremanlar yardımcı olur. Diyet olarak da hergün 3 ögün ara ile en az 120 gr beyaz et yersen protein vücuttaki yağların atılımında yardımcı olur. ve ek takviyeler kullanabilirsin spor hocanın önerdiği şekilde. boy kg yaş bilmiyorum ama genel bilgi verdim

• Evet biraz verdim 5 kilo kadar ama boğazımdan da kesmedim anca biraz daha sabir gösterir usenmez isem adonislerim çıkmaya başladı :))

0|0
    0|0
  • Ben normql kilom 72 di boyum 191 filandı sınav stresinden olsa gerek 82 kilo olmustum sonra diyet yapmadan ama ben normalde aşırı yemek yiyen bir insanım işteyememi nirmal seviyeye getirince :) 1 ayda 10 kili vererek yine 72 oldum :-)

0|0
    0|0
  • sporla zayıfladım evet zayıflanıyo

0|0
    0|0
  • Uzun yıllar önce başladı spor Hikayem ;)

0|0
    0|0
  • valla spor yapamadım ama iyi kilo verdim

0|0
    0|0
  • Açılın sporcu geldi :)

0|0
    0|0
  • 8 ay oluyordur sanırım

0|0
    0|0
  • ben fitness ta 2 ayda 10 kilo vermiştim...

0|0
    0|0
  • üstad benim 3 ayda 30 kilo verdim , salaklığımdan geri aldım şimdi tekrar vericem :D

0|0
    0|0
    • ne kadar hızlı vermişsin nasıl basardın bunu ama çok saglıksız saglıgından olmadın inşallah

• hayır olmadım , hocalar eşliğinde verdim :) özel diyetler sporlar uyguladım :) hangi şehirdesin bizim salonun subesi vardır belki oradada :)=

• Ewet ben varım ama sade sporla kilo verilmiyo arkadaşş diyetisyen e gitmen şart

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli sporu yapıyorum

0|0
    0|0
  • valla 1 haftadır gidiyorum spora sezonu yeni açtım 3 kilo verdim :)))

0|0
    0|0
    • 1 haftadamı

• kalorisi az ve protein yönundenmi

• aynen 500 gram hamsi spor sonrası.. spor öncesi mutlaka kahvaltı 1saat önceden.. sabahları giderim spora

• 115 kilodan 78 e düştüm :D

0|0
    0|0
    • harikasın dostum sarkma falan olmuyo dimi ne kadar surede etkisini gördün

• Insallah ben yardimci olurum sıkıntı değil sana taktikler veririm sorun olursa her zaman beklerim ;)

• eyvallah sagol değişimimi yazarım ben 1 2 ay sonra

• düzenli spor yaparım, ne soracaksın

0|0
    0|0
  • 2 aylık diyet uyguladım, ikinci ayında spor yaptım ve 14 kilo verdim, hala aynı kilodayım çok şükür.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben oldum olası spor yapmaya tutkuluyum.
    Geçen yıl da spor yaparak bir kaç kilo verdim. Kilom henüz sabitlenmedi yani.20 yaşımdayım.22 yaşıma kadar kilomu, vücut şeklimi sabitlerim diye düşünüyorum.
    Sen hiç spor yapmamışsan ya da fazla bir spor geçmişin yoksa diyelim, haftanın 3 günü, ısınma, esneme, 30 dk aerobik, 10 dk direnç, soğuma adımlarını takip ederek bir spor programı oluşturabilirsin kendine.
    Amacın yağ yakmaksa spordan yarım saat önce black coffee içersen ya da ayrıca kafein takviyesi yaparsan daha çok yağ yakarsın. Yine direnç çalışmasından sonra whey proteini almanı öneririm. Genelde erkek arkadaşlar protein tozu alıp kullanıyorlar, bunlar whey proteinidir. Vücut geliştirenlere özel üretilir. Belki kadınlar için olanları da vardır. Ben almayı düşünmediğim için araştırmadım. Fakat whey proteinine ulaşabileceğin en kolay yol ayran içmektir. Spordan sonra ayran içmeni tavsiye ederim. Ve kas kütleni arttırmak için de en azından spor yaptığın günler diyetine protein ilave etmelisin. İşte haşlanmış hindi göğüs eti (tavuğa göre daha az yağlıdır. hindiye ulaşım sağlayamıyorsan tavuğun da göğüs etini yemelisin. En az yağ içeren kısım göğüstür), 1 yumurta, ayran alabilirsin protein için. Ne kadar kas, o kadar az yağ. Ağırlık çalışmalısın 1-2 kilo. Böylece daha fazla yağ yakar, daha fazla kas kütleni arttırırsın.

0|0
    0|0
    • evet daha önce yürüyüş tarzı seyler yapıyodum bu akşam spor salonuna baslıyorum orada nasıl olur bilemem ilk defa evet :)

• Orada eğitmenler seni yönlendirir zaten.. Başarılar :)

• spor ile bereber yemene icmene dikkat ediyorsun bacim, hoş ben sporsuz diyetsiz yatarak 4 ayda 6 kilo vermiş bir şahıs olaraktan bilemiyorum pek ama genelde öyle oluyor sanırım.

0|0
    0|0
    • evet spor ve dikkat ederek

• Sporsuz nasıl verdin. Bende vermek istiyom ve sporu hic sevmiyorum

• Benim olayim farkliydi biraz 8 ay surekli fast food ile beslenip almistim kilo bir anda normal beslenmeye donunce bir sekilde gitti

• Tavsiye etmiyorum dıyet yaparak zayıflarsan daha saglikli olur sporu bıraktıktan sonra daha cok kılo alma ıhtımalın var cunku vucut genişliyor sureklı yapman lazım yanı

0|0
    0|0
    • ya ama ben zaten çok yiyen biri değilim hareketsizlikten alıyorum kilo ondan mecburum ama bilemedim şimdi

• Ben spor+diyet ile bir ayda 4 kilo vermiştim sonra bıraktım yine baslicam :D Sormak istediklerin varsa sorabilirsin

0|0
    0|0
  • spor ve diyet ikisi ile bir ara 8 kilo verdim ads

0|0
    0|0
  • zamanında vermiştim sonra gene homini gırtlak

0|0
    0|0
  • MEtabolizmam benden taraf Dünyayı da yesem kilo yok :)))

0|0
    0|0
    • sevemedim öyle insnaları bir ya:) akşam yemekte bir çeşit yemkten fazla yersem tamm anında kilo:S ama hareketsızım

• Ben 10 kilo verdim 2 senedir fitness yapiyorum ^^

0|0
    0|0
    • ooo harika :D darısı basıma:D

• Ama cok saglikli besleniyorum artik :) Harika bir duygu tavsiye ederim

• Ben :)

0|0
    0|0
    • kaç kilo ne kadar surede:)

• İnşAllah kolay gelsin :)

• sagol:)

• bnde gidecegim artik verirsm soylerim

0|0
    0|0
  • Spor fazla yapma canım yuru ben sporcuyum ama 76 kiloydum simdi zayifladim 70 kiloyum kendimi balik etli seviyorum biraz boyum 172 bir 5 kilo verdim incecik olcam ztn kemiklerim iri ve kasliyim iri yapmim var

0|0
    0|0
    • sarkma olmasın diye spor istiyorum canım ya:S

Yükleniyor...