Erkek arkadaşınızın annesiyle iyi geçinme taktikleri neler?

Erkek arkadaşınızın annesiyle tanıştığınız gün ve sonra ki görüşmelerede ne yapmalıda gözüne girilmeli biraz taktik verin :D

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• SEN ol yeter. Bu soru sanki: "Köprüyü geçene kadar ayıya ne diyeyim?" gibi olmuş.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ilk görüşmede saygını belli et ama yapmacık da olma sonuçta kendini başka birisi olarak kabul ettirmiş olmak çok kötü bişey sonradan sıkıntıların olur.hı yok illa ben gözüne iyi görünecem önemli olan o diyosan da erkek arkadaşının bugüne kdr anlattıklarından annesinin nasıl biri istediğini anlamışsındır ona göre hareket edersin

2|0
    0|0
  • saygılı ol.konuşkan ol.şirin ol.yardım et.gerekirse mutfağa gir ;) ama bunları sırf iyi geçinmek için yapma gerçekten yap :) emin ol çok sevilirsin.

2|0
    0|0
  • Kendin ol ona kendi kızıymış izlenimini ver o sıcaklığı hissetsin sonra seni sevdikçe çoğu şeyde senden taraf olup oğluna kızabilir :)

2|0
    0|0
    • Valla öyle yaptı sen kapmışsın bu işi :D

• Yani annelere nasıl yaklaşılması gerektiğini biliyorum,Özellikle erkek anneleri ne ister bu konu hakkında epeyice bir fikrim vardır :))

• Kendi annenden ayırmaz ona da aynı şekilde davranırsan duble puan alırsın. Hem erkek arkadaşından hemde annesinden.

2|0
    1|0
  • Annesi potansiyel düşmanıyla tanışacak ne yapsan boş bari sempatik ol da kadın iyice delirmesin

2|1
    0|0
  • Kendiniz olun..

2|0
    0|0
  • mutfaga gir bi çay demle ;)

2|0
    0|0
  • erkek arkadaşlarımın anneleri beni kendi çocukları gibi sever :/

2|0
    0|1
  • su böreği yap, yanında da zeytinyağlı sarma

2|0
    0|0
  • yalakalık yapmana gerek yok

1|0
    1|0
  • cici ol yeter bacım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• keneden ol yeterli:)

1|1
    0|0
  • ilk görüşmede arkadaşınmış gibi samimi olma yerli yerinde konuşmalısın kendini kasma yapmacık davranıyor gibi olursun gülmeyi eksik etme ama kahkaha değil tebessüm :) pek bir şey yapmana gerek yok seveceği varsa sever konu sevgiline gelirse onun seninle çok mutlu olduğunu belli et :) oğlu mutluysa zaten seni de sever

1|0
    0|0
  • Cici ol oğlunu üzme yeter :)

1|3
    0|0
  • hamarat kız ol :) tatlı dilli ol nasıl olsa yılanı deliğinden çıkartıyormuş. onlarda yıla.. neyse :D

1|0
    0|0
  • Kendın ol yeter :)

0|0
    0|0
  • hic ugrasmam.

0|1
    0|0
Yükleniyor...