Fitness/Body ile uğraşan abiler sorum size?

Kahvaltıda ne yiyorsunuz ne içiyorsunuz? Ben yiyecek bir şey bulamıyorum. Lor peyniri dediler ama süt ürünleri yiyip içince tüm gün karnım şiş geziyorum gaz yapıyor. Bence siz başka şeyler yiyip içiyorsunuz bize söylemiyorsunuz :D Şaka şaka ama cidden merak ediyorum özellikle tecrübeliler cevaplarsa sevinirim. Teşekkürler

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Doğal beslen kardeşim... Aminoasit ihtiyacını mümkünse bıldırcın yumurtası maddi durum iyi değilse köy yumurtası ile destekle... Süt kalsiyum ihtiyacını karşılar, hergün iç... Mevsimsel avantajları değerlendir ve Omega 3, demir ve çinko ihtiyacın için balık al haftanın üç günü ye... Protein ihtiyacın için tavuğun göğüs etini haşla ve ye... Meyveyi ihmal etme... Karbonhidrat ihtiyacını pilav, makarna ve patatesle destekle...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

• Dostum kendimden örnek vereyim. Bulk döneminde olduğum için; 75 gr Yulaf ezmesi+süt, 150 gram lor peyniri, 2 tam yumurta , zeytin, 4-5 tane tam tahıllı ekmek falan cila olarakta muz ceviz ile tamamlıyorum :)

0|0
    0|0
  • Süt + Yulaf Ezmesi.

0|0
    0|0
  • Kardeşim ben peyniri ve salatayı kısmam.
    Olabildiğince mısır gevreği, peynir, domates tüketirim.

0|0
    0|0
  • yumurta lor peynir salata

0|0
    0|0
  • yazıyorum ama uygulama 8 adet yumurta beyazı yarım litre süt yarım porsiyon whey proteinle, vitamin shaker yulaf ezmesi bir adet muz 15-20 tane zeytin 100 gram peynir ama çiğ yapılanlardan olmayacak temelde bunlar yanında ne bulursam artık kemiriyorum birşeyler daha

0|0
    0|0
    • usta senin kahvaltı 1,5 2 saat sürüyordur sadece :D

• yok yahu ne ettin yeni başlıyorsan daha sade bir diyet izlemelisin bir bardak süt 3 yumurta beyazı azıcık peynir bir kase yoğurt yulaf ezmesi gibi bir olay sana yetecektir diye düşünüyorum

• arkadaşım yanlış anlamazsan hangi ilde olduğunu söylermisin federasyon vs derken bir sürü ilde güvendiğimiz bildiğimiz antrenörler var olmadı seni onlara yönlendirerim için rahat eder sporunuda en emin şekilde yaparsın

• 4 tane haşlanmış yumurta peynir ton balıgı felan

0|0
    0|0
Yükleniyor...