Futbol topuna bikez olsun tepmiş, futboldan anlayan, izleyen kız çekiciliği?

Var mı kızlardan ofsaytı biyere bakmadan tarif edebilecek bir babayiğit :D

Güncellemeler:
Bi. yerden bakmak yok. Anlarim :D kendi tarifinizle.
Şaşırmadım.

0|0
100

En İyi Kız Görüşü

• Ofsayt, futbolda, top bir kale yönünde hareket halindeyken, o kaleye akın yapan takım oyuncularından birinin, karşı takım kalecisine, karşı takım oyuncularından en yakın olanıyla aynı hizada ve ondan daha yakın bulunması. Böyle bir pozisyondayken top hücum yapan takımdaysa kaleciye yakın olan oyuncu ofsayta düşmüş olur. Yeaaaap.!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Takmıssınız ofsaytta ofsayt abi ya bu ne :) maçdan once arkadaslarınla toplanıp taktik tartışmaktır olay :)

0|0
    0|0
  • burada bin kere anlattık uzun süre girmedim hala aynı sorular birazdan mango muhabbetiyle güncelleme yaparsınız ya da o cevabı vereni en iyi cevap seçersiniz

0|0
    0|0
  • Rakip kaleye avantajlı olan diger rakibin düştügü duruma ofsayt denir. Yani 2 rakip oyuncunun önünde kaleye yakın olursan ofsayt oluyo

0|0
    0|0
  • Artik boku cikti yani bu sorularin. Anlasak size ne anlamasak size ne? Bildigimizi size kanitlamak zorunda miyiz?

0|0
    0|0
    • Soruyu düzgün okursan tarif edebilecek bir kız var mı diyorum, edemeyen kız var mı demiyorum. Yani bi. zorunluluk yok ortada.
      Şimdi kaybol.

• Terbiyeni takin

• Top ayaktan çıktığı anda ataktaki oyuncu savunmanın önündeyse ofsayt değilse sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Ofsayt ne onu bile bilmiyorum:))

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum :/

0|0
    0|0
  • Babam gece evden cikmama izin veriyor = gol