Vucut Gelistirme Ile evrim gecirmek?

Bostin Loyd steroid transformation.:

http://youtu.be/2MaaC6VD4ZA

Bu cocugu goren var mi arkadaslar? harika birsey ne kullandigini cok merak ediyorum

Güncellemeler:
Bacak calismamis pek :)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya kardeşim bu steroid ile ömür boyu çekeceksiniz iki gram kas için kendinize yazık etmeyin ben 6 yıldır uğraştım verim aldım nedir kısa sürede rambo olmaya çalışmak

0|0
    0|0
    • 1 yilda 20 kilo kas yapmis adam. Bence sagligi riske atip bu goruntuyu alabiliyosan ne ala...

• Hocam ilaclarla alakali. Bu adamlara neden birsey olmuyor. Bizdeki ilaclar hep merdiven alti, Arnold da yillarca kullandi ama her yerden gayrimesru cocugu cikiyo. Bu adamlarin ilaclar hep 1. elden geliyor. Ve fabrikasyon uretimi. El degmiyor. Bizimkiler kacinci el belli degil ve hepsi laboratuvar urunu, sagliksiz..

• http://m.youtube.com/watch?v=hutMvpi-7pk

Al kardeş bu videoyu dinle senin yayınladığın videodaki cocuk ne kullanmış öğren detayına kadar

Kızlar Ne Diyor 3

• Harika

0|0
    0|0
  • Cidden muhteşem sonuç

0|0
    0|0
    • Cocuk tas olmus ya. Aynisindan yapmak icin hirs yaptim. O ilaclardan kullanicam.

• Ya bu asiri doz almis oda var. 1 yilda boyle olan sampiyon vucutcu bile gormedim. Oyle ki ic organlari buyumus baksana karni sisik.

• Evet zaten çok da sağlıklı değil öyle ilaçlara yönelmek, uzun zaman olsun da sağlığa zarar gelmesin, dikkat etmek lazım..

• Adam boyut atlamış😍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence goril gibi olmanin anlami yok buyumek istiyorum diyorlar bence kas kutlesi boyla endeksli olmali. Eger resimdeki sensen kardesim oyle devam et define olmus fit bir vucut her zaman daha iyidir benim gözümde. Ayrica steroidin sağliga zararli oldugu kanitlandi saglik icin yapiyorsan naturel yap

0|0
    0|0
    • Ama bu ara seytan bana diyo ki en agir steroidleri bas karacigeri yorana kadar ye. Altyapin var bu cocuktan daha fazla kutleye sahip olursun diyo. Kredi cekicem.

• Her görüşe saygım var ve buna gönül veren sporcuları tebrik ediyorum yalnız ilaç kullanma ile şişmeyi doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
    • Natural istedigin kutleye ulasamiyorsun ki. Keske kur programini bilsem bende yapicam :/

• 10-15 yıllık eğitim ve ağır çalışmalar ile çalışan yakın dövüş ustaları , uzmanları bile bu kadar şişmiyor. Demekki doğru olanı da onların vücudu. Bence nerde durmak gerektiğini bilmek laazım

• Hep niyetleniyorum da bir başlayamadım spora :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...