Fitness la ilgili bilgisi olan baksın pls?

arkadaslar vucüd geliştirmeye gitmek istiyorum ama maddi acıdan sıkıntı oluyor. en ucuz yere gitsem otobüs parasıyla 100-125 tl buluyor aylık. evde sadece mekik şınav barfiks çeksem düzenli bir şekilde. bahara kadar böyle devam etsem işe yarar mı sizce.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• işe yararmı diye bişey yok kardeşim senin ne beklediğine bağlı gelişim sağlarsın ama ne kadar bir gelişim bekliyorsun

0|1
    0|0
    • normal bir vucüd istiyorum. öyle aşırı şekilde karın kası vb deil. kilo almaya başladım vucüduma yaymam lazım 3-4 senedir çok zayıfladım. belimde çok ince. mesela tişört alırken sıkıntı oluyor S alıyorum çok küçük M alıyorum büyük geliyor. normalde M tam bana göre kemik yapıma göre ama zayıfım. hiç olmassa giydiklerim üstüme tam dursun ne bol ne de çok küçük.:)

• kardeş salonlarda oluyor ya hani okuldaki masalar gibi. üstüne uzanıp belli hareketler yapılıyor. bu masadan nerde bulabilir.

• gittigidiyorda bulabilirsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• 2 dambl al 5 kiloluk başlangıç için yeter intenetten damblla yapılabilecek hareketleri araştır o kadar çok fazla hareket var tüm kas bölgelerine göre ayrı ayrı...

0|1
    0|0
  • evde sadece kaslarını çalıştırırsın gelişmez bir şekle girer ama eskisine göre
    ve barfiks şınav ile bir sonuca varamassın en kötü şarlatda dumbelda alman gerekli o zaman biraz daha iyi olursun ama fitnes salonunda yaptıgınla bir olmaz ben evde çalışıyorum uzun zamandır evde yapabilicegimin son seviyesine geldim fitnes salonu şart

0|0
    0|0
  • eve dambıl seti siparişi vermen lazım düzenli yaparsan olur ama set halinde yapman lazım ilk gün 4x15 yap 1 hafta böyle devam et sonra setleri arttır dambılda ise 5 kg den başla 1 ay bittiktenn sonra 15 kg ye arttır sonra her hafta 5 kg 5 kg çık normal besinlerden protein elde etmeye çalış.

0|0
    0|0
    • aynen dambıl seti almayı düşnüyoprum. sizin tavsiye edebileceginiz var mı set olarak? 50 kg luk krom set var. nasıl sizce

• eywallah sağolsın

• rica ederim.

• Birader al 2 tane dumbell pahalı bisey değil. Dumbell ile bütün kaslarını geliştirebilirsin.

0|0
    0|0
  • yarar güzel de beslen yarar hiç olmadı güçleniceksin ;)

0|0
    0|0
    • aynen usta :) ne yaparsam kâr

• street workout cular var aynı onlarda dışarda parklarda falan çalışıyorlar inanılmaz güçlüler vücutlarıda bir ölçüde var

• İstanbul kartalda 85 tl ayda.
    Evde ne yaparsan yap bos

0|0
    0|0
    • konyadayım kardeş :) burada 50 ye de var. ama otobüs parası derken 100 ü buluyr merkeze biraz uzagım

• Yapicak bir sey yap programa uyar ve gerekli aletleri alirsan evdede olur belki :D

• Aynı sorundan bende muzdaribim yardım bekliyorum. Para bağışlasanız mesela çok iyi olur. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...