Kendinize en yakın bulduğunuz üye hangisi?

size en yakın gelen, cevaplarını ya da kişiliğini en çok beğendiğiniz üye kim ve neden böyle düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
sitede ilk selinle tanışmıştım arkadaş olması zor biri ama konuştukça sıcakkanlı davranıyor tabi iltifat etmediğiniz sürece :D başkalarıyla çok muhabbetim olmadığından mojitoband diyorum bende
kopukucurtma ve coldsocold sevilmiyor mu yoksa çekemediklerinden mi eksilenmişler çözemedim ama :D

0|0
31|30

En İyi Kız Görüşü

• arkadaş olarak eklediklerime, duman dinleyenlere veya mesajlarına uzun bir süre cevap verdiklerime yakın hissetmişimdir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

Erkekler Ne Diyor 30

• out of myself ! ! !

3|1
    1|1
  • bilemedimkisimdi

0|2
    0|0
  • özellikle kendi inandığı yada inanmadığı şeyleri başkalarına yazı yoluylada empoze etmeye çalışan ve diğer inançlara tuhaf tuhaf yorumlar yazan kendisininde dünyanın sonu olduğu gibi bir sonu olacağına düşünmeyen çirkin davranışlarını yazarken bile hissettiren herkesten nefret ederim.kimsenin inancına karışmayan kendi halinde olan insanları severim.şu bizim için kutsal olan zaman diliminde içinde lanetlenmiş yaratığa uyarak diğerlerine saldıranlardan nefret ediyorum.o yüzden herşey geçici olduğunu unutmamak lazım.duyarlı ve hassas önyargısız insanların artması ve bu tip yaratıkların sonunun gelmesi lazım.sonuçta bu dünyada herkesin inanmaya düşünmeye hakkı var tabiki başkasının inancına dinine diline ırkına yazı ilede olsada hakaret etmemek şartı ile.

0|0
    0|0
  • Kendime en yakın bulduğum üye "vanillalatte", ki kendisi müstakbel eşim olur O derece yakınız

3|0
    2|1
  • Allah'a yakın bana uzak bulduğum üyeler var

1|0
    0|0
  • akıllıbirdeli

4|1
    3|1
  • Hanımım buraya üye 3<

0|1
    1|1
  • Allahsızhollandalı ile verdiğimiz cevaplar büyük benzerlik gösteriyor.

Floydian'ı da yabana atmamak lazım.

1|1
    1|0
  • cwdarker, alevinkızı, kahlo2, dulcatlady. masayı dörtledik. bunlarla sabaha kadar oynanır. muhabbetin de dibine vurulur. konu bitmez bunlarda. laf ta bitmez.

0|1
    2|0
  • DulcetLady , Huzur, zeddyy onların yeri de hep ayrı

3|0
    0|0
    • Şimdi gördüm ismimi :) Teşekkür ettim. Hadi tekrar sahalara geri döndüm

• Ben gizli kullanıcıyı sevıyorum kımse artık onlar bence sohbetı guzel :)

0|0
    0|0
  • sevgili pekkomik (şmdilerde her nekadar görmesemde yazılarını okluyamasamda) sevgili etmus ve sevgili farklılık..sizleri başından beridir seviyorum...

1|0
    0|0
  • Çoğu kişi kendisini ismini yorumlar arasında aramıştır(ben dahil :P).

Bana ne kadar uzak olursan senin için o kadar iyi zaaa :D

0|0
    0|0
  • b0zukplak, Feraym,VeryHard, Rol 34,

1|0
    0|0
  • Site bana yakın kardeşşşş...Öyle tek tük üyeyle geçiştiremem...kih..kih..kih..

1|0
    1|1
  • ben tanıyorum tanıdıkca daha hoş sohbetı oluyor ama su 1 saatır ortada yok :)))

0|0
    0|0
  • o kendini biliyo

0|0
    0|0
  • tuhafpepe

1|0
    0|0
  • kimse yok lan, birak yakin hissetmeyi kimseyi tanimiyorum daha. :)

0|0
    0|0
  • kopukucurtma <3

5|2
    21|12
  • Bir çok kişi var.

0|0
    0|0
  • forever alone

0|0
    0|0
  • Biriyle yakın olmak isterdim.yok sanırm.Mucizee var sadece