Teklif ediyor diye "istiyor" mu sandin?

Teklif ediyor diye İSTİYORmu sandın?öptü diye SEVİYORmu sandın? Elini tuttu diye BIRAKMIYACAK mı sandın?ailesiyle tanıştırdı diye EVLENECEKmi sandın 2012 yılındayız KIZIM sen ERKEKLERİ adam mı sandın. Diyenleriniz Varmı Acaba

Güncellemeler:
Burdaki yorum soruların hemen hemen yarısından fazlasını okumama ragmen.. tüm şikayetler erkeklerden yana.

Kız arkadaşım böyle şöyle davranıyor denenler çok azımsanacak kadar az

açı cektiren genelde erkek . fedekarlık yapan kız bakireliğini veren kız.

Biz erkekler Ne veriyoruz ki!

Bizden alınanlar hayatımızı çok Etkilemiyor!

Ama Ya sevgililerden alınan! onları nsıl etkiliyor düşündüm empati yapdım..

Şükür hiç arkada hiç ağlayan bir öift göz bırakmadım.. şükür...şükür..

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• evet ne yazık ki böyle geçmişte de böyleydi çünkü biz kadınların, içinde hala sevilmek korunmak uğruna herşeye "peki "demesi gerektiğini düşünen uysal bir kız çocuğu var. o kızı öldürürsek mutlu oluyoruz ancak. belli ki erkekler de o kızı pek sevmiyor...:((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bendeki bu aşkı HEVES mi sandın?3-5 gün sonra BİTER mi sandın? Böyle bir SEVDAYI sen kimde gördün?AaAh ne Leyla ne Mecnun böyle SEVMEDİ!1!1!1!1!

0|3
    0|0
  • ahahahhaha sacmalik

0|0
    0|0
  • Hepsi için değilse de çoğu için dediğim çok oluyor =))

0|0
    0|0
  • ben varım cok güzel yazmıssın tbkler hepsi aynıı

0|0
    0|0
  • güncelleme=> ne mutlu sana hiç kimsenin canını yakmamışsın

0|0
    0|0
  • Aynen şurada 20 kız sorun yazarken erkek arkadaşından 2 tanede erkek yazıyor.

0|0
    0|0
  • he.

0|0
    0|0
  • Gereksiz seylerle uğrasmıyorum diyorum.

0|0
    0|0
  • güzelmiş :)

0|0
    0|0
  • penisi olmak yeterli degil evet, vajinasi olan herkes te kadin degil misal.

0|0
    1|0
  • Bu sozler eskidi ama gercek herkes icin gecerli olmasada bu devirde erkegi biraktim kimseye guvenilmiyor herkese kanmamak lazim

0|0
    0|0
  • karsındakı cıddı ıse zaten bunları ıstemez o kısıden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beyler kizlardan yana durayimda oradan prim yapayim diyen kezban ruhlu kamilimiz de gelmis.Site tamam oldu

"Biz erkekler ne veriyoruz ki!" cumlesi beni derin dusuncelere soktu.

0|2
    0|0
    • lusacan, sen misin lan?

• Hahah :))

Aslında, daha önceden olurdum. Günün sorusu ayağına xper kullandım biraz.. Ya Nergis'e söyle de, eski nickini versinler senin..

• Neyse bir sey kalmamis guru olmana.Bu gunleri de gorduk.Gerci satasma sayilarin azalmis.Hala bir funya sarki linki veriyorsun.

Yok ya Lusacan miadini doldurmustu.Olmesi gerekti,oldu.Boyle iyi.

Hem kimse bir lusacan degil

• Sen bu kafayla fazla yaşamazsın...

1|0
    0|0
  • Bu soruyu sorma amacın gerçekten kızların cevabını öğrenmek mi yoksa kızların gözüne girmek mi ?

Hadi itiraf et bize

0|0
    0|0
    • Yalakalık yapmama gerek yk. Bu bir realitedir. Göze girmeye çalışmak için bazıları gibi şaklabanlığa gerek yok. Bence Doğal olmak olduğun gibi görünmek lazım. Zaten farkın farkedilir. Sitedeki Soruları Okuyup gözlem yapabilme kabiliyeti olanlar bunu gözlemleyebilrler. O basiret sende yoksa Dünya yakışıklısı olan ne yazar

• Erkekleri aşağıladıgını farkında mısın kendinide erkek gözükmesini sağlamışsın artık gerçeğini bilemem erkek misin kız mı ama yalakalık yapmaya gerk yok diyede aşağılamayada hakkın yok.

• Hee şimdi 3-5 tane piç sıkıntı çektirdi diye ceremesini biz çekelim diyorsun.. Piç bulan bulmasın piçi iyi elesin şıkları demiyorsun hemi dostum..

0|0
    0|0
  • kendine bu kadar çok yüklenme.

1|1
    1|0
  • Tam bir Davut Güloğlu'sun

1|0
    0|0
  • shakespeare bile böylesini yazmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...