İddaa dan kaybetmekten bıktım ? ve acil para lazım?

iddaa ya sürekli para yatırıyorum ama tutan bişey yok tutanlarda az geliyor.. giden paraya yazık. ama oynamadanda duramıyorum.. bir tavsiyesi olan var mı? her hangi bir site kişi kuruluş falan filan :D acil para lazım :)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• İllegal sitelerden oyna. Tüm kasanı tek maça yatır. Ee o maçta yatarsa sende bir şanssızlık var demektir :) 1 maçta bulursun heralde. Geçen hafta 7 maç yaptım öylesine bayiden 6sı tuttu bayern handikap2den yattı. Ama zevkine oynamıştım. 5 Tl basmıştım 850 tl alacaktım olmadı. Onun haricinde 1buçuk aydır iddaa oynamıyorum. Ama internet üzerinden illegal sitelerden oynamanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • öyle bişey düşündüm ama para yatırma ve para çekme işlemleri çok karmaşık geldi.. en mantıklısı tabiki illegal..

• Pekde karmaşık değil aslında. İnternet bankacılığın var ise daha rahat halledebilirsin. Diğer legal sitelere göre biraz daha geç oluyor tabi yatırma ve çekme işlemleri maksimum 30 dakika zaten.

• Var bak. git 30 40 a oran satin al %100 tutuyo al bas misliyi parayi vurursun. Sonra bidaha alirsin. bir daha vurursun

0|0
    0|0
    • bu zamana kadar hiç öyle fake şeylere inanmadım :)

• 1.50 1.60 misli bastik :) tabi ben oynamiyorum bi. arkadasla ortak yapmistim daha oynamadim :)

• 1.50 1.60 mı :) ne diyelim bol şans o zaman :D

• sende sorun yok. bu aralar maçlar hep süpriz bitiyo

0|0
    0|0
    • 500 tane maç düşün 4 tane maç denk gelipte tutmuyor.. :D

• 3 liraya üzülmuyo insan ama :) ayda bikere denk getirsen kâr güzel:)

• nesine adamın biri 2 maç iy/ms seçip o 2 maçın bütün olasılılarına oynadığna sahit olmuştum hesap et artık :)

Yükleniyor...