Spor yapmayı bıraktığınızda neler hissediyorsunuz?

spor yapmayı bıraktığınızda neler hissediyorsunuz?

0|0
21|26

En İyi Erkek Görüşü

• spor mutluluk hormonu salgıladığından kendimi cok iyi hissetmemi sağlıyor. 2 gunde bir yapıyorum ve arada bir gun kaçırırsam huzursuz mutsuz oluyorum. sevdiğim kızla buluşacak ama buluşamamısım gibi oluyor. hep te oyle gunlerde onume kocaman pasta ve baklava geliyor nasıl yiyeceğimi ve kalorilerini dusunuyorum ama spor yaparken boyle dert yok rahatca zararlı seyler hariç beslenebiliyorsun:)

Aracım bozulduğundan salona gitmek zorlaştığından uzun sureli en son 2 ay bıraktım bu surede evde spor yapmaya calıssamda salondaki randımanı alamadığım için yeterli yapamadığımın hissiyle gecti gunler.bu donemde 2 kilo aldım alkolunde etkisi vucutta cıkmaya basladı ayva diye tabir edilen gobek cıkmaya basladı. spor yapamadığım gunler bira içerken cips yerken tatlı yerken vucuda fazlası olacağı için direk yaga donuseceğinin hayalleriyle kotu gecti :) sonuç... tekrar 2 aydır spora devam ediyorum. ve tembellik usengeclik dinamizm enerjim hepsi olumlu yonde etkilendi. gorunusunuzun korunması ve fit olmanın verdiği kendine guven de ayrıca cabası..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• kilo aldığımı ve vücudumun sarktığını yorgunluk mutsuzluk ne arasanız vücut ufak birşeyde hemen yoruluyor en dogrusu da hamlık hissediyor insan bir daha başlamak cok zoruna gelıyor

0|2
    0|0
  • Spora ara verdim yeniden baslamaliyim endisesi..

0|1
    0|0
  • hamlama gevşeme ve geri başlayınca acı

0|1
    0|0
  • huzursuzluk mutsuzluk ve ve ve vicdan azabı

0|1
    0|0
  • cabucak yorgun ve mutsuz oluyorum:/ yeniden başlamak için çalışıyorum ama hazır olamıyorum . Ramazandan sonra yapmaya başlarım herhalde

0|0
    0|1
    • ah şu bahaneler...

• yaniiii :////

• yanisi ramazandan sonra yok şu işlerimi bir halledeyim ondan sonra bir bakmışssın aşırı fazla zaman geçmiş ve artık sadece pişmanlığınla kalırsın ramazanda zorlanıyorsan ufak alıştırmalar yapman senin için faydalı olacaktır...

• Atletizm dalında sporcuyum ama şu aralar antremanlara pek gidemiyorum. Kendimi sanki sağlksız gibi hissediyorum.Sanki spordan sıkılaşan yerlerim sarkmış gibi hissediyorum ama aslında öyle değil :D Hemen de geçicek değil de öyle geliyo işte :) Sıkılıyorum her yerim uyuştu valla evde yat yat.. Ama oruç oruç da zor oluyor antreman yapmak,koşmak,atlamak vs..

0|0
    0|0
    • bende futbolculuk yaptım amatör olarak 3 yıl spora hala daha devam ediyordum. şu an futbolu bıraktım tabi kagıt üzerinde:) bizim ramazanda da çift idman vardı sabah 9-11.30 arası birde iftardan bir saat sonra başlayıp 2 saatlik bir idman yapıyorduk zor olmuyormuydu haddinden fazla zorluyordu ancak bırakamıyordum evde yatınca kendimi kitap okumamış yada yemek yememiş gibi buruk hissediyordum :) oruçlu iken zor olur ancak istikrarlı olursan devam edebilirsin :)

• Evet haklısın :)

• Yaşlanmış gibi hissediyorum,mutsuz oluyorum.

0|1
    0|0
  • mutsuzluk

0|1
    0|0
  • bir başlayabilsem bırakmam da başlayamadık ki bi :((

0|0
    0|0
  • bir kere bırakınca tekrar başlamak çok zor geliyor :D

1|0
    0|1
  • vücudumun sarktığını

0|0
    0|0
  • Çok cabuk yoruluyorum :/

0|0
    0|0
  • şişkinnnn .. tembel...

0|0
    0|0
  • Dunya basima yikilir... Vucutta mal gibi su birikir, yag birikir, kaslar erir, olay biter...

0|0
    0|0
  • kilo aldığımı.

0|0
    0|0
  • Kiloo almış gibi hissediyorum berbat bişey :D

0|0
    0|0
  • "Şişmanliycam!"

0|0
    0|0
  • ben o hatayı bi kere yaptım ve artık düzelmiyo. kesinlikle çok pişmanım 8 kilo aldım ve ne kadar yaparsan yap spor salonu yürüyüş falan etkisi çok kısa süreli oluyo.

0|0
    0|0
    • Peki disari cikip yurus yapmayi denedinmi, odaha cok etki veriyor:) yurus yapmadan önce 2 bardak cay ic sekersiz her gun 120 dakika yurus yap ve hata istersen cayin icinde biraz limon soyu sikilirsan hem seni tok tutar hemde ihstarin kesilir.

• yürüyüş gibi şeyler beni pek sarmaz ben voleybolcuydum dersler sınavlar derken bıraktım gitti benim en az haftada 3 gün antrenman yapmam gerek eski halime gelmek için

• içimin bokla dolu olduğunu.

0|0
    0|1
  • Hamlama, kas ağrısı :/

0|0
    0|0
  • hiç başlamadığım için bişy hissetmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• çocukluğumdan beri sporun içindeyim bazen ciddi hastalıklar dolayısıyla ara vermem gerektiğinde derin bir suçluluk hissederdim ve idmanlarımı özlerdim

0|1
    0|0
    • idman özlemini bende bilirim ya insan sakatlanıp idmana çıkamayınca evlat acısı gibi koyuyor...

• spor yapmadıgım her an huzursuz oluyorum . sporu sürekli yapan insanların artık hayatının bi parçası haline gelir bu böyledir.

0|1
    0|0
  • Hiç bırakasım gelmiyor ama vg çalıştıktan sonra (bırakamadığımdan baya çalışıyorum) her yerime ağrı giriyor 2 günde bir yapıyorum yani. Yaparkende mutlu oluyorum :=)

0|1
    0|0
  • Hayatımda bi eksiklik hissediyorum kafamda takılı kalıyor . Hatta bazen moralim bile bozuluyor :)

0|1
    0|0
  • Her yanım tutulmuş oluyor genelde uzun süre spor yapıp bıraktım sabah uyandığımda her yanım çıtlıyordu düzenli spor alışkanlığı paha biçilmez

0|1
    0|0
  • 3 aydır yapıyorum salondaki hanzolara kızıp bırakmayı düsünüyorum ama olmuyo bırakamıyorum

0|1
    1|0
    • kardeş gavura kızıp oruç bozma aynen devam et bırakmada zaten :D

• Kendimi suçlu hissediyorum ve protein içermeyen şeyleri yerken zevk duymuyorum..

0|1
    0|0
  • 7-8 yaşından beri yapıorum ara vermedm çok uzun süreli max bi ay ..

0|1
    0|0
  • Eksiklik =)

0|1
    0|0
  • götümden akan terleri :D

0|0
    0|1
  • suçlu. dondurmaya saldırınca da artık sıvama aşaması başlamış demektir...

0|0
    0|0
  • Başlayabilsem bıraktığımda bişeyler hissederim heralde

0|0
    0|0
  • Benim spor dalım adam da bağımlılık yapıyor.onu yapmadığım zaman kendimi uyuşturucusunu alamamış bağımlı gibi hissediyorum :) Bizim salonda herkes bu modda zaten :))

0|0
    0|0
  • Kendimi yorgun ve bitkin hissediyorum. Vücut alışmış bi kere harekete, tempoya. Ramazan dolayısıyla gittiğim basket kulübüne ara verdim. Hiç olmassa vücut hamlamasın diye 30-40 kere zıplayıp evin tavanına deyiyorum =)

0|0
    0|0
  • Boşluğa atıyor beni ötekim ötekimle kavga ediyorum

0|0
    0|0
  • tekrar ne zaman gelicem ;)

0|0
    0|0
  • Yorgunluk

0|0
    0|0
  • sankı hayatımda yasam tarzı olmuş basketbol ve tenis oynamayınca kendımı bi garip hıssediyorum...

0|0
    0|0
  • sarkmalar başlayınca pişmalık oluyo dırek :D

0|0
    0|0
  • Sporla içli dışlı değilim :)

0|0
    0|0
  • pişmalık ve dolayısıyla üzüntü

0|0
    0|0
  • vücudumun yumuşadığını