PES ve FIFA dışındaki en sevdiğiniz PS3 oyunları neler.

nerdeyse 30 olucam hala deli gibi ps3 oynuyorum ama pes gibi futbol oyunları dışında ki oyunları daha çok seviyorum. sizin en sevdiğiniz ps3 oyunları neler. benim favori oyunlarım heavy rain "inanılmaz ve farklı bir oyun deneyimi yaşatır" , mass effect serisi " oyunun evreni çok güzel" , assasian creed serisi "senaryo ve mekanlar inanılmaz" ,uncharted serisi " film gibi oyun", dead space serisi " korku ve bilim kurgu daha ne olsun" . aklıma şimdilik gelmiyen bi kaç oyun daha var.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Uncharted serisi

Red dead redemption

Heavy rain

ve elbette gow:Kratos reyiz :ps3 alma sebebim

Simdi last of us cikacak,onu bekliyorum

1|1
    0|0
    • panpa last guardian ve watchdogs diye iki oyun daha çıkacak. 2 si de inanılmaz yapımlar.

• listendekilerden fark ettim : ) third person oyunları seviyosun daha cok sanırım

• Kratos'a canım feda. Sırf o oyun için ben de alıcam.

Kızlar Ne Diyor 3

• pefa

0|1
    0|0
  • Scene it - sinefil işi

Little Big Planet

Mortal Combat

0|1
    0|0
    • tebrikler bi kızın mortal combat dediğini sayende duydum.

• Ben biraz daha Kitana'cıyım :)

• İlk aklıma gelen dövüş olmuyor ne yapabilirim :) Filmde hoştu.

• bubble

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• god of war

0|0
    0|0
  • smackdown & raw

0|0
    0|0
  • blur da sarıyor. link

0|0
    0|0
  • Bazen eve kapanıp Guitar Hero gecesi düzenleriz sabaha kadar 4 kişi oynarız. PES, FIFA hikaye.

0|0
    0|0
    • evet ya guitar hero yu unuttum. tam parti oyunu. ben yanlız adamım tek başıma oynuyorum halbüsü guitar hero setim de var :(

• İçki de gırla gidiyor. Kafa güzelleştikçe oyun daha da güzelleşiyor süper bir şey ama oyunu bıraktığımızda parmaklar bildiğin ölüyor :) Umarım sete kaynayacak arkadaşlar bulursun kısa zamanda çok zevkli oluyor.

Yükleniyor...