Bu sene Beşiktaş'ın durumu ve sıralama ne olur?

Selam iyi geceler herkese. Arkadaşlar ben beşiktaş taraftarıyım sicde bu sene beşiktaş'ın durumu ve sıralama ne olur ?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Walla beşiktaş taraftarına kırgınım. 16 saatlik uçak yolculuğunun ardından GS şampiyon olmuş ve bende tam o anda beşiktaş meydanından etiler e geçmeyi planlıyordum. Fakat kırmızı ışıkta beklerken bir andan anlayamadım bir şekilde arabamın tüm camları yerle bir oldu.

Sebep: arabanın arkasındaki 15cm çapındaki gs logosu.

0|0
    0|0
    • Boşuna çArşı demiyorlar sende biraz tedbirli olsaydın o bayrağı indirseydin :)

• fakat aracın arkasındaki bayrak değildi stickerdı bende zaten uçuştan geliyordum acayip yorgun bir vaziyette öyle bir olayla karşılaşınca şok oldum. Kırmızı ışık yanınca çocuğun teki aralarda dolaşmaya başladı. Muhtemelen o aracı tespit edip, ekibe haber veriyordu. :D

• çirkef aga onlar zaten çekemiyorlar ilginçtir ki digiturk e de geçmiyorlar :))) hayatlarını bozuk sinyalle ve kar yağdı modunda geçiriyorlar :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence Bjk'nin bu yıl çıkacağı en yüksek sıralama ancak ve ancak 5.6 olur...

0|0
    0|0
  • flört yanluş olmuş.spor kategorisinde sormalıydın

0|0
    0|0
  • ilk 5e girerseniz,şanslısınız. bir galatasarayın,fenerin kadrosuna bakın bir de beşiktaşın...ihtimal az.

0|0
    0|0
    • geçen seneki bizim kadroya bakıp gs fbnin kadrosuna baksaydınız arada uçurum vardı ama kim şampiyon oldu gs yani bu işler yıldızlarla falan olmaz takım oyunuyla olur hele gs mi aslaaaaaaaa

• başkanınız fenerle kardeşliği keserse iyi olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ilk 2 deyiz..flörtte yalnış kategöri olmuş ilk sanırım..düzeltilmiş ama yine yalnış olmuş..doğrudan aşka koymalıydın

0|0
    0|0
  • beşiktaş bu sene 12 ile 10 arasında yer alır.

0|0
    0|0
  • kalbimizdeki yeri herzaman ilk sırada gerisi sadece teferruat. yalnız bu samet hocayla bu iş olmaz.

0|0
    0|0
  • Bu ve bir kaç sene daha ilk 5 e belki.

sizin tüpçü takımı resmen sevip atmış. Uçan kuşa borcunuz var.

0|0
    0|0
  • imparator galatasarayda 5 rekorunu kırmadan gitmez sen düsün iste

0|0
    1|0
  • samet takımın a... siter

0|0
    0|0
  • Aybaba'dan bir başarı beklemiyorum. Ertuğrul Sağlam kovulduktan sonra Beşiktaş'tan hayır bekleme.

0|0
    0|0
    • Bi BJK'li olarak sana katiliyorum Ertugrul hoca'nin ahini aldilar !

• küme düşer

0|0
    0|0
  • Gençlere bağlı herşey. Ama sonuna kadar Beşiktaş. <3

0|0
    0|0
  • Beşiktaşımın forması bile ilk3 e oynar yeterki iyi yönetilsin

0|0
    0|0
  • Ligi ortalarda bitirebilirsiniz fakat gelecek için umut dolu bir takım olmuş

0|0
    0|0
  • şampiyon olur..

0|0
    0|0
  • ilk 10 da olur.

0|0
    0|0
  • ilk 5 e girsin dua et sen...

0|0
    0|0
  • transferlere bakıyorum kaleci de defans da fena gelmedi şaşırdım hatta bu borç krizinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...