Araba kullanan bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz beyler?

Araba kullanan bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz beyler ? Sizce bayanlar araba kullanmalı mı ? Nasıl buluyorsunuz araba kullanan bayanları ? Çoğu erkek şikayetçi bu konuda.Bir geri dursunlar bacım ya mı diyorsunuz =)) ne diyorsunuz =)) yazın hele :))) Kızlar sizde yazın bu konuda fikirlerinizi =))

Beyler bayanlar buyrun hadi bakalım :)))

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• o kadar görüyorum ki trafikte saçma sapan araba kullanan erkekleri, bir bayan olarak istanbul trafiğinde onlara taş çıkartırım diyorum. bayanlar araba kullanamaz ya da kötü araba kullanırlar diye kalıplaşmış olan cümleleri söyleyen şahıslar neye güvenerek bunları söylerler anlamış değilim doğrusu. sanırım baskınlık ve ego meselesi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• böyle bir tartışma konusu saçma bence çoğu erkekte araba kullanmayı bilmiyor lakin cinsiyetine değil kendi salaklığına veriyoruz ama kadının biri araba kullanamasa kadın değilmi diyoruz böyle düşününcede onların işini zaten zorlaştırıyoruz bence kullanmayı gerçekten bilenler trafiğe çıkmalı kadınmış erkekmiş hikaye

1|0
    0|0
  • Düzgün kullanabiliyorsa kullansın tabi, biz de şöförlük yapmayalım artık :)

Ama kadın erkek farketmez kötü araç kullananlara özel küfürlerim var.

0|0
    0|0
  • Bence hiçbir sorun yok eğer yetenekliyse neden engel oluyum aman arabayı çarpmasında :D Bu arada Suudi Arabistan'da kadınların araba kullanması yasakmış çünkü erkekleri tahrik ediyormuş böyle saçma bir şey görmedim ne yani bütün arabalar kadının kullandığı arabanın arkasına falan mı geçicek saçma yani :D

0|0
    0|0
  • ya onlar yüzünden ölüme gitmek istemiyom ne zaman bir bayan şöförün karşıdan geldiğini görsem arabayı sağa çekip kontağı kapatırım :D şaka bi yana sıkıştırmasalar bide azıcık hızlı gitseler bence pek bi sorunları yok gibi :D

0|0
    0|0
    • ama doğru olan hızlı gitmemek :) bayanlar mı sıkıştırıyor ilk kez duydum =) genelde sıkıştıran erkekler benim bildiğim =))

• h.o :D bi trafik canavarı daha trafige çıkıyo :PPP

• öyle valla :D:D

• iyilerinide gördüm kötü kullananlarında gördüm.3 sene ilaç fabrikasında çalıştım özellikle yeni mümessil kızlar araç kullanırken ne gülerdim bir otoparktan çıkamaz park edemezlerdi.ama bazıları vardı erkekten daha iyi kullanan.ama dikkatimi çeken bir detay şirket arabası olduğundanmıdır nedir.çoğu kızın kullandığı araba pislik içindeydi.erkekler bu durum daha azdı.

0|0
    0|0
    • evet park edemiyor çoğu bende rastlıyorum gülümsüyorum öyle görünce =))

• insanlık hali iyi kullananlar az olsa bile gerçekten mükemmel olanları vardı içinde.sadece bu işyerinde gördüğüm birşey dışarda bayan sürücü gördümmü kaçıyorum ne olur ne olmaz diye.

• kullanmalılar tabii, ama şimdiki bayanlar genelde 40 yaşından sonra şoför oldukları için genelde trafiği aksatıyorlar ama onların kızları yani sonraki nesiller çekirdekten yetişme olacağı için büyük ihtimalle trafik kurdu olacaklar...

0|0
    0|0
  • bir bayanın kullandığı arabada bulunmak en büyük ölüm risklerinden biridir :)

0|1
    0|0
  • bir keresinde bayan şöföre yol versin diye korna çalmıştım,korkudan direksiyonu bıraktı,az daha kaza yapacaktı,o günden sonra hiçbir bayan şöföre korna çalmıyorum,çok çabuk panik oluyorlar:))) tabi aralarında çok iyi şöförlerde var makas atıyorlar...

0|0
    0|0
    • bayanlar öyle biraz nedense =) haklısın çok iyi şoförler de var.bana sorarsan ben erkeklerden daha iyi bile kullandıklarını düşünüyorum.bazıları tabi =))

• adam akıllı kullanan için amenna ama deli kullanıyorsa kurallar uymadan arabaya binmesin bidaha benden söylemesi

0|0
    0|0
  • sen biraz geri kalmışsın sanırım bayanlar futbol oynamamalı desen sana hak veririm ama araba kullanmaları gayet normal..

0|0
    0|0
  • Park etmeyi bilmiyor çoğu , hızlı gitmeye korkuyorlar .Eğer bi fiziksel rahatsızlığım yoksa kadın sürerken ben yanında oturmam

0|0
    0|0
  • Kötü sürmüyorlar hatta çok çok iyi süreni de var ama her ehliyet alan bayana promosyon olarak yakışıklı bir erkek şöför tahsis edilmeli :)))

0|0
    0|0
  • çok yakışıyo bi bayana araba kullanmak. hele 2012 opel tigradan sarışın biri çıkarsa :D:D :))

0|0
    0|0
  • O arabanın aynalarını yok etmek lazım

0|1
    0|0
    • niye ki ama =)

• Cevap yerine ulaşmıştır herhalde Enes arkadas cevap verdi :)

• hahaha çok güldüm doğru :D

• kesınlıkle kullanmamalı bır facıalar

0|0
    0|0
  • eeed bnı eklemıcekmısın

0|0
    0|0
  • aferin onlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• erkeklere taş çıkartan çok çekici bayanlar var

0|0
    0|0
  • aslında bayanlar gerektiği gibi araba kullanıyo ama erkekler çılgınlar gibi bi yerlere yetişmeye çalıştığı için bayanlar ölüm tehlikeleri gibi gösteriliyo oh içimi de döktüm rahatladım! kamyon şoförü selma teyzeye saygılar

1|0
    0|0
  • hic umrumda degil ne düsündükleri acayip araba kullanirim , erkeklerde neymis tzzz onlara nal toplatiyorum vin vin yani ;)

0|0
    0|0
  • sen kesin şu kızlar araba kullanamaz diyen hırtolardansın dimi..azalarak yokolun artık

0|0
    0|0
  • O aynalar orda dururken hiç bir kadın araba kullanamaz :/

0|1
    0|0
  • kesinlikle kullanmalız sadece yağmurlu havalarda yayaysanız yanımızdan uzak durun :)

0|0
    0|0
  • ılk denememde gerı gerı gıtmeyı basardım bunu her ınsan basaramaz kendımı gercekten bu konuda yeteneklı gordum.daha ehlıyet yok ama en yakın zamanda alıcam ınsallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...