İzmir Balçova'da kalınabilecek bildiğiniz otel'ler var mı?

Arkadaşlar, 9 eylül'e yakın bir otel, pansiyon veya apart arıyorum. Hastamız var ve 1 hafta kadar yanında olacağız. Temiz, tavsiye edebileceğiniz, bildiğiniz bir yer var mı?

Not: Hastane'ye yakın yerler de olabilir, gaziemir mesela.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gaziemir hastaneye yakın değil ki.Pahalı bi yerse kaya termal otel var.Bir de crowne plaza var.Bildiklerim bunlar,kalmadım gerçi.

0|1
    0|0
    • 10 km olduğu söylendi bana 30 km ye kadar sorun yok. Araba var

• Gaziemir'e gideceğinize konakta bir otel bulun.Daha güzel ve daha yakın olur.Basmaneden uzak durun,alsancakta çok içerlerde garip otellere de girmeyin.Hİç otelde kalmadığım için çok yardımcı olamadım.Kusura bakmayın

• Basmane, aman hocam biliyorum oraları. Tek olsam sorun yok. En son seçenek izmir'in içi olacak.Konak bana mantıklı geldi orayı araştıracağım. Sağol dostum tavsiyelerin için.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• balçova da otel yada pansiyon yoktur.princess otel dışında. inciraltında kredi ve yurtlar kurumunun bir yurdu var. oraya telefon açıp kalıp kalamayacağınızı sorabilirsiniz. inciraltı da hasteneye yakındır

0|0
    0|0
  • aslında öğretmenevi veya askeri misafirhane gibi bir yer ayarlama alternatifi de düşünülebilir. yaz dönemi dandik oteller bile pahalı olabiliyor izmirde.

0|0
    0|0
    • Askeri misafirhaneler olabilir. Gaziemir de hava kuvvetli vardı. Orada misafirhane var mı? Ya da bildiğiniz yakın bir yer de. Askeri kimlik var ama yaz günü olduğu için kalabalık olur diye düşündük.

• Teleferiklerde kalabilirsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...