Mekik çekmek göbeği eritmez diyolar doğrumu ki acep?

mekik çekmek göbeği eritmez diyolar doğrumu ki acep?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• mekik çekmek göbek eritmez diyenlerin sporun içinde değil sallıyanlarındandır metebolizmayı hızlandırır ve yağ yakımını sağlar o halde bölgesel incelmeyi bile sağlıyabilir nasıl olurda göbeği eritmez.

0|0
    0|0
    • Mekik metabolizma hızlandırmaz, metabolizman genetikte ne ise o dur, mekik sadece kalori yakmanı sağlar, elini sallaman, klavyede yazı yazman bile kalori yakımı yapar zaten.
      Bölgesel incelme diye birşey de yoktur, vücut yağ yakımını eşit oranda yapar, hem baklavalı hemde tombik kolları yanakları olan birini gördün mü daha önce?
      Günlük yaktığın kalorinin, daha azını alırsan yağ yakar zayıflarsın. Eğer günlük yaktığın kalorinin üzerinde kalori alıyorsan günde istediğin kadar mekik çek fayda etmez.

• Spor anında vücut bir müddet kendi enerjisini kullanıyor, o bitince kendi deposundaki glikojenleri kullanır, daha sonra yağlardan kullanmaya başlar, bu seviyede yağyakımı başlar, bölgesel yağ yakımında yanıltan şey şudur, vücuttaki organlar göbek çevresinde bulunduğu için, en çok yağ tutan bölge burasıdır, daha sonra en çok kas olan bölgede bulunur, yani bacaklarda, vücut yağı aynı oranda atar fakat göbek, bel haricinde diğer yerlerde fazla kullanılacak yağ bulunmadığından, orası inceliyor. Besinler tabiki etkiler, ama metabolizmayı değil, yağ yakım hızını etkiler. Bazı besinlerde, kendi özellikleri dahilinde çabuk sindirilir, bu metabolizmanı ekstradan hızlandırmıyor yani, ekmek genelde tok tutar, sindirimi hızlı, enzimi yavaştır. Makarna da tam tersi, çabuk acıktırır vs... bir çok bilgi var, ben kesin bildiğim için tartışıyorum, yanlış anlama daha iyi biliyorum havasında değilim, örneğin senin söylediklerini de tekrar araştırıcam. Ama sende benim söylediklerimi bir araştır.

• senin söylediklerinin araştırılcak bir yanı yok biz sadece burada tartışıyoruz kesinlikle çok bilmiş havasında değilsiniz söylediklerinizde haklısınız zaten dediklerinizde haklısınız.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Kim diyor bunu, eritir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mekik sıkılaştırır daha ziyade evet doru bunun yanında koşu yapılabilir.

0|0
    0|0
  • kardiyo eritir mekik kasları sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • mekik çekmek göbek eritmez sıkılaştırır sadece mekiklerle birlikte kardiyo yaparsan eritebilirsin

0|0
    0|0
  • Koşu kalori yakar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...