İhbarımın sonucunu nasıl öğrenebilirim?

Arkadaşlar şu an msnde konuştuğum bir kişi beni saçmasapan birşeye ikna etmeye çalışıyor ve ben de onu ihbar ettim 155 i arayıp muhtemelen bir dolandırıcı yada kadın pazarlayan biriyle karşı karşıyasınız dedi msn konuşma metnını iem.gov.tr ye atmamı istedi. Ama ben sonucu merak ediyorum. Bununla ilgilenirler mi? ve sonucu nasıl öğrenebilirim?

Güncellemeler:
Arkadaşlar bir haberim var, mail attım 155teki memurun dediği gibi, başlığa da sonuç hakkında beni bilgilendirirmisiniz. yazdım, bugün ben işteyken aramışlar, aradım bir polis memuru ağabey çıktı telefona, pazar günü konu hakkında detaylı olarak şube müdürlüğünde anlattırıcaklar:)) İnşallah yakalanır o alçaklar, çünkü yarın gece diye yanlışlıkla bana attı yarın gece dediği ne acaba kimi kandırıcak bilmiyorum:( Çekim yapıyoruz oyuncu arıyoruz diye kandırıyor milleti alçak

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Emniyet Bilişim suçları ile birebir görüşme yaparak ihbar etsen daha garanti olmazmıydı acaba? Sonuçta bu kişiler sürüyle var kim bilir daha önce neler yaptı, gerekirse hukuksal yollardan dava aç.

0|0
    0|0
  • merak etme o adam seni bir sekilde bulur o zaman sonucunu ögrenirsin

0|0
    2|2
    • korkuttun bence :)

• yok korkutmadim düsünsen bir o adamin elbette cevresi vardir ve bu isleri yaptigina göre tanidigi cokta polis vardir anladinmi geris artik corap sökügü gibi gelir uyanin uyanin adamlar uzaydan seni görüyor kaldiki ip den ev numarani bile biliyor

• yolla sende asılsız görülürse zaten sana cevabı olumsuz olduğunu belirtirler.

0|0
    0|0
  • ne gibi şeyler söyleyip teklif edio bizi de bilgilendirir misin ?

0|0
    0|0
    • cok da bılgı veremedım o kisi beni burdan eklemisti cunku.. kısa film cekıcekmıs. oyuncu arıyormus. 4.000 tl teklıf etti. bende kabul etmis gibi yaptım. sacmaladıkca sacmaladı

• iyi yapmışsın.böyle tuzak kuarbilirler kızlara.

• merak etme onu bulurlar emin ol eskisi gibi değil bluyorlarl kesin yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...