Ersun Yanal GALATASARAY'ı Bayern Münih gibi oynatırım dedi, ne düşünüyorsunuz?

ersun yanal GS'ya gelmek istiyormuş sizce yönetim ister mi? asıl olan GALATASARAYDIR yeterki iyi olalım

0|0
5|54

En İyi Erkek Görüşü

• Ben artık Türk hocadan yanayım gelsin tabiki. Yılmaz Vural Hikmet Karaman bir şans verilmeli artık hatta Mustafa Denizli Şenol Güneş Türk olsunda şu an için.

0|4
    1|0

Erkekler Ne Diyor 53

• ersun yanaldan nefret ederım ben, o caktırmadan soktugu laflar gelır hep aklıma.. mustafa denızlı gelsın dertler bıtsın..

0|0
    0|0
  • Bu takımın başına en iyi yabancı teknik direktörleri bile getirsek takıma TÜRK teknik direktörler kadar katkısı olmaz. Neden derseniz yabancılar sadece parasını alıp takımı yönlendirmeye calısıyor+ ligimizide çok iyi bilmiyorlar mesela mancini takımı defansa çok yöneltiyordu zaten ligimizde Fenerbahçe-Beşiktaş-Galatasaray bu maçlarda dikkatli oynamak diğerlerindede atağa yönelik futbol oynamak gerekiyor ama bunu anlatamıyoruz onlara. Bu arada sadece Galatasaray değil bu sorun TÜRK futbolundadır. Ülkemizin milli maçlardada durumu ortada altyapılara önem verilmiyor hep dışarıdan almaya ihtiyacımız varmış gibi düşünüyoruz. Yabancı takımlardaki Yaş ortalaması alt yapıya verilen önemi gösteriyor en kısa yoldan TÜRK takımlarımızın altyapılara önem verip bu kadar parayı yabancılara vermemektir.

0|0
    0|0
  • Christoph Daum'da takımı şampiyon yapar 4. yıldızı kazandırırım diye açıklamada bulundu.

0|0
    0|0
  • Ersun Yanal zaten hep galatasarayın başına geçmek istemiştir. Bunda şaşılacak birşey yok ama zorlamayla gelen zorlamayla gider. Fenerbahçeliyim ama Galatasarayın eski günlere dönmesini isterim çünkü Feneri Fener Galatsarayıda Galatasaray yapan birbirileridir. Ancak Ersun yanal hususunda galatasaray iyi düşünmeli kıvrak bir adam.

0|0
    1|0
  • Fener yönetimine fazla öfkelenmiş bence...
    Aklıma, birini sevip de onu kıskandırmak için başka insanlara yanaşan tipler geldi...

0|2
    0|0
  • denizli veya güneş olsa daha iyi olurdu ersun yanal etik olmazdı bende sanki fbyi real gibimi ynattı gelmek için bahane işte

0|0
    0|0
  • Gelmesin ya

0|0
    0|0
  • yav he he deselermiş ona. gelmesin ersun yanal salağın teki bide onla uğraşmayalım bence bilic gibi bir adam bulmalıyız

1|0
    0|0
  • artık türk teknik direktör gelsin Galatasaraya istemiyoruz ligi tanımayan adam... ersun yanal yılmaz vural hikmet karaman bülent korkmaz gelsin yani kendi insanımız daha iyi... kaldıki ersun yanal çok iyi futbol oynatıyordu geçen sene fenerbahçeye...

0|0
    0|0
  • Bize aç teknik direktör lazım. Başarı yakalamış büyük hocalar getirmenin hiç bir faydası yok. Hikmet karaman gelmeli bence hem azimli hem aç hemde yetenekli bir teknik direktör

0|0
    0|0
  • eğer fenerin o kıçı boklu kadrosuysa şampiyon yaptıysa olabilir tabikide ama şöyle bir detayda var bizim yani GS'nin kötü olduğu dönemde şampiyon yaptı ve bunu azizde açık açık dedi. ve ayrıca çok iyi bir teknik direktör olsaydı eskişehirle başarılı olurdu. ama şu an gelebilir bence

0|0
    1|0
  • Ersun yanal profesyonel bir insan galatasaraya gitse bayern münih gibi oynatamaz ama gs yi çok ileri taşır ersun hocamıza başarılar diliyorum hangi takımda teknik direktör olursa olsun bir Fb li olarak teşekkür ediyorum.

0|1
    0|0
  • Doğru.

0|0
    0|0
  • bence ersun ya da başkası fark etmez.. her gelen prandelliden daha iyi olacaktır..
    prandelli varken daha kötüsü yok.. :)

0|0
    0|0
  • Ben sahsen isterim ersun yanalin gelmesi fenere olan kininden dolayi takimi ucurur ki taktik bilgidi cesare den 10 gomlek ustun bence

0|1
    1|0
  • Borissia DORTmund gibi yönetse olmaz mı?

0|0
    0|0
  • Bende inegol sporu inter gibi oynatirim bu bitik takimi b. munih gibi oynatirsa bidefa oyunculariniza ana avrat kufur edip ağlatip durumune karisip takimi b. munih Yapamazsiniz sana değil bu yorum genele kardesim yanlis algilama

0|0
    0|0
  • Bknz; 2013-2014 fenerbahçe ;)

0|0
    0|0
  • şu an ersen yanalın gol sevinçleri aklıma geliyo ve gülmekten ölcemlşimdi ne bayern münihi yaa ahansjdjf

0|0
    0|0
  • Türk olsun da taştan olsun. Bayern gibi değil GALATASARAY gibi oynatabilecekmi önemli olan bu Çünkü bizim ruhumuz hepsinden daha büyüktür

0|0
    0|0
  • Ersun yanal bana göre Fatih Terim den sonra futbol bilgisi en üst düzey hocadır, kesinlikle gelmeliii

0|0
    1|0
  • Anlamadım abi iyi sabahlar

0|0
    0|0
  • gelsin benim kini oynatsın diyorum

0|0
    0|0
  • Adam kendi acikladi oyle bisey yok diyee yazik ya valla yazi siz 6s liler birdaha gösterdiniz ezikliginizi. d. d. d

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural'ı istiyoruz aga ;))

0|0
    0|0
  • Abi getirin Ersun Yanal'ı yanına da Chelsea'nin kadın antrenörü gibi iki tane antrenör koyun Şampiyonlar Ligi şampiyonu yapsın sizi. (Not: Fenerbahçeliyim)

0|0
    0|0
  • peki roben kim olacakmış sorarım

0|1
    0|0
  • keske gelse ersun hoca kurttur kurt

0|0
    1|0
    • dediği gibi olacaksa gelsin abi ya :))))

• onlar her takımda olan seyler ortulen seyler hoca macı futbolcuyu okuyablmelı

• bize aç adam lazım Selçuk gibi doymuşlar değil

• gs gbisi yok bu devrde

0|0
    0|0
  • İyi olanı gönder kötüsü dursun Türkiye'de futbolun özeti bu yönetim takmaz bile.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 5

• Ersun Yanal mı gülüp geçilmesi gereken bir insan o Barcelonayı alsa takım küme düşer o kadar net yani

0|0
    0|0
  • Bnce iyi olur

0|0
    0|0
  • Bu kadar iddalıysa olur mu olur.

0|0
    0|0
  • Pek guvenim yok ona

0|0
    0|0
  • Fenerbarca diyodu bir de bu :(