Aşırı hırslıyım. Ne olur sonum?

arkadaşlar ben normal değilim bügün kesinlikle anladım mesela benden zeki insanlar olabilir benden başarılı insanlar olabilir illaki olucaktır ama benden hırslı insan olamaz bunu kabullenemiyorum içim parçalanıyor resmen gece gündüz hiç durmadan çalışma isteği doğuyor hele biri damarıma bassın felaket oluyorum durdurulamaz oluyorum bu normalmi ?

Güncellemeler:
arkadaşlar anladım ki kör istemiş birgöz Allah vermiş 2göz.D.D

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Normal değil. Sakinleşmelisin.

0|0
    0|0
    • ya aşırı çalışma isteği doğuyor belki saatlarce hiç durmadançalışablirim

• yok ya kimseye zarar vermiyorum iyi bare :D

• O zaman sorun yok. Çünkü hırs kötü şeyler yaptırır.

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende hırslı olayım diye yalvarıyorum allaha hırs güzel bişey ama kendini kontrol etmeyi öğrenmelisin bunu hırs diye düşünme sadece ben bunu yapmaktan zevk alıyorum bunu seviyorum böyle daha iyi hissediyorum gibi şeyler daha uygun olabilir yoksa hırslı olmak güzeldir hırs başarı getirir :)

0|2
    0|0
  • sınava mı hazırlanıyosun ? ders calışma konusunda azım iyidir fakat azmin abartılmış hali olan hırs iyi değildir, şeytandandır. çünkü fazla hırs yeri geldiğinde gözü kör eder yanlış şeyler yaptırır.yani azimli ol fakat hırslı olma derim.başarılar.bende de brz azim olaydı iyidi :D

0|0
    0|0
  • normaldr ya bazılarnda oluor mesela bnde gram yok:D

0|0
    0|0
  • Bu gazla devam et.

0|1
    0|1
  • ah be keşke bnde hırslı olabilsem . benim problemim tam tersine be arkadaşım :(

1|0
    0|0
  • ne için hırslanıyorsun ki? dersler, iş hayatı, arkadaşlık, ilişki vs. ne konuda bu?

0|0
    0|0
    • dersler de hırslıyım iş hayatında hırslıyım özellikle iş hayatında en mükemmelini yapmalıyım diye bir takıntım var arkadaşlık konusunda değil çünkü herkesle oyle samimi olmam,ilişki konusunda yorum yapmicam

• elbet ölüp gitcen neyin hırsı.hırslı insanlardanda hiç hoşlanmıyorum ha.

0|0
    0|0
  • keskin sirke küpüne zarar dostum. azı karar çoğu zarar.

0|0
    0|0
  • son : manisa ruh ve sinir hastalıkları hastanesi.

0|0
    0|0
  • sen normalsen biz anormeliz heralde sen kendine gercekten normalım diyebiliyomusun tamam hırslanmak ıyıdır ama aşırısı anormaldir yanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hacı benim bi arkadaş var boyle. adam o kadar çok çalıştı ki herşeyden biraz biraz ogrendi herşeye merak sardı :D ben nokta atışı yaptım, para kazanabileceğim bir alan seçip o konuda kastım. ne uğraşıyorsun kime neyi ispatlıyorsun bırak yorma kendini aileni geçindirebilecek parayı kazanıyorsan problem yok.

1|0
    0|0
    • ya tamam da işte enerjiyi biyere yönlendirmem lazım yoksa daha tehlikeli oluyorum

• yeter artık şakinleş ...

0|0
    0|0
  • hırla ilgili güzel bir flim

scarface/yaralı yüz

0|0
    0|0
  • keskin sirke küpüne zarar!

0|0
    1|0
  • anormal

0|0
    0|0
  • durum vahim

0|0
    0|0
  • bende öyleydim dikkat et hiç uğruna harcanma

0|0
    0|0
  • yaşın genç dert etme bi duvara toslar kendine gelirsin:))

0|0
    0|0
  • bişey olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...