Beşiktaş'ın bu seneki performansı nasıl sizce şampiyon olurmuyuz? (Objektif yorumlar bekliyorum teşekkürler)?

Beşiktaş'ın bu seneki performansı nasıl sizce şampiyon olurmuyuz? (Objektif yorumlar bekliyorum teşekkürler)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Oluruz bu sene iyi transferler oldu iyi oynuyoruz diğer takımlarında performansları düşük. şansımız yüksek

0|1
    0|0
    • Evet katılıyorum sana fakat sağ bek sıkıntımız var onu çözmemiz gerekiyor Necip yapamıyor bence hermaç sağ bek hatasıyla gol yiyoruz.

• evet kadro harika ama bir sağ bek desteği gerekli ondan sonra kim tutar ulen bizi :)

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi oynuyoruz ama sonuçlandıramıyoruz. Böyle giderse zor, şans da lazım.

0|0
    0|0
  • Olursunuz

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şampiyon biz olacagiz

0|1
    0|0
  • Beşiktaş bize ve fenere göre daha iyi olsada soru işaretleri mevcut kafamda açıkcası bana yine GS FB ikilisinden biri olacak gibi geliyor ama hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın şampiyon olması için 3 kulvardan ikisini terk etmesi lazım hem lig hem kupa hem uefa aynı anda zor gider

0|0
    0|0
  • Bu sene oluruz

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe'li olarak diyorum.
    Hak ediyorsunuz kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Fener şampiyon bu sene.

0|0
    1|1
    • Fener karısık dostum ama belli olmaz top bu yuvarlak :)

• karışık olsada yine şampiyon olur ya kadrosunda 70 den sonra emenikeyi alsa bile oyuna adam kaçar yine penaltı yaptırır ya da gol atar ersun olsaydı öndeydikte çoktan bakalım artık hayırlısı olsun :)

Yükleniyor...