Sokakta şorf, eşofmanla dolaşıp bir şeyler yiyip içer misiniz?

Dışarıya eşofman ya da şortla çıkar mısınız yoksa karizmanızın sarsılacağını düşündüğünüz için klasik ya da pantolon tarzı haricinda başka bir şey giymez misiniz?

Bir de çubuk kraker, çokokrem vs gibi abur cubur ürünleri sokakta kim ne der diye düşünmeden yiyebilir misiniz rahatlıkla (ramazanda yemeyle bir ilgisi yok genel olarak) Bunların dışında daha rahat olmayı istediğiniz ama çekindiğiniz şeyler var mı?

0|0
115

En İyi Kız Görüşü

• ewet cıkarım da yerım de :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Dışarıya her türlü çıkarım yani nasıl rahat ediyorsam , başkasının ne dediği umrumda olmaz bıraksalar her yere eşofmanlarımla giderim. Yiyecek konusuna gelince açsam her türlü yerim. Bir ara canımız siyah zeytin istemişti marketten alıp yiye yiye eve gelmiştik arkadaşımla. Yani sıkıntı yok rahatım :)

0|0
    0|0
  • eşofmanı seviyorum evet çıkarım..

0|0
    0|0
  • nolcak ya utanmazm bn biraz:D

0|0
    0|0
    • deme öyle a ne utanmazı :)

• yok ya sen rezillik olduğunu düşündüğün için öyle geliyor sana :)

• blmem pek sallamıorm alırım şu tüplerdeki sarelleleri höpürdete höpürdete yerm umrumda olmaz:D

• sevgilimle pijamalarımızla gece gezdiğimiz çok olur eşofman bile değil bildiğin kareli pijama :D tanıdık mekanlarda yemek yeriz ya da büfeden bişeyler alıp döneriz.

not: pijamayla çıkıcaksan tanınmadığın yerlere gitme polisi molisi arayabilirler :D

0|0
    0|0
  • komşu ilçelere , alışveriş merkezlerine hep eşofmanla giderim utanılacak birşey mi bu ya .s

0|0
    0|0
  • Bakkala giderken filan giyilebilir.

0|0
    0|0
  • çıkarım çıktım o kadar rahat :)

0|0
    0|0
  • Yok yaa rahat insanım ben arkadaşım her zamanda kokoş olunmaz ki :)

0|0
    0|0
  • Pijamayla çıktığım oluyor.Hiç umrumda değil şahsen rahatlık önemli benim için.

0|0
    0|0
    • pijamayla sokağa çıkmanın rahatlıkla ne ilgisi var anlamadım yani

• görgüsüzlük rahatlık demek değildir bilmem anlar mısın?

• hangi görgü kuralı çiğneniyor onu de hele? sen çok mu görgülüsün şuanda beni görgüsüz diye etiketleyince?

• evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yağmurlu havada şort ve terlikle dolaştığımı bilirim. Umrumda olmaz. Bir ara şort, terlik, atlet ceket tarzı yapmıştım ki sokaktakiler ilk başta tip tip baksalar da zamanla alıştılar :)

0|0
    0|0
  • 20 yaşındayım bu yaşa kadar bakkala bile şort eşofman pijamayla çıkmadın her zaman en az kot pantolon gömlek ayakkabı plaj tatil dışında sokakta asla terlik giymedim takıntılarım var he yemek konusunda her şeyi yer içerim acımam yolda alkolle yürüdüğümüzü biliyom arkadaşlarla çokokremin varya anasını bellerim :D

0|0
    0|0
    • onu da aşsan iyi olur ya rahat olmak lazım

• aynen abi kurşun yedim çocuk yaşta abi ben piano gitar ud çalıyorum hesinde iyim ama ilerde hangisinde rahat aile kurabilecek geçim sağlıyabilirim hiç biri dediğn doğru bu ülkede kimse önem vermiyo sanata maket gemiler yapıyom kimsenin umrunda bile olmaz mesela bu tarz işlerle uğraşmaya mahkumum gibi geliyo amcamın da hayatı aynı kır düğün salonları var hep vurdulu kırdılı sarhoşuyla uğraştı adam bütüm hayatı boyunca aynı benle yaşta amca oğlumvar oda benle aynı fikirde en iyi ortak bi iş diyoz:

• geçmiş olsun dostum ya gerçekten üzüldüm ama durumun varsa ailen destekleyebilirsen mutlu olacağın işi yapman daha güzel olur senin için.

• ben pijamayla sabah kalkar kalkmaz sevgilime ilk defa galataya çıkmıştım.. öyle esti halimiz dumandı ama işte garip olaylar oluyo

0|0
    0|0
    • iyi bir deneyim olmuştur sabah sabah galata

• sorma aklım geldi şimdi:) çokta erken değildi öğrenciydik geç kalkardık ama bizim için sabahtı:) bide biletçi çocuk diyoki tripod mu ne varmı pjama ile gelmişiz:)

• aaah ah öğrencilik ya ne varsa o dönemde var kendini hayatı keşfediyosun sonra işe girdin mi kölesin :)

• ben 2012 ygs sınavına eşofmanla gittim,sokakta orada burada eşofmanla dolaşırım(tabi kışın).sokakta her bişeyi yerim.bunda sorun edilecek bişey yok.rahat ol :)

0|0
    0|0
  • kısa mesafede eşofman ile çıkarım yada kapri uzun ise mesafe mutlaka pantolon olmalıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...