Sana en yakın kitabin 22. sayfasının ilk satırında ne yazıyor?

Ilk satirinda ne yaziyor ? Herkes yazabilir miii :)

Güncellemeler:
Basimiz buyuk belada dedi sam hector ..
Yazdiginiz icin tesekkur ederim isin ilginc yani yazdiklariniz hayatimda biseyleri sembollestirmis gibiydi belki de insan ruhu kelimeleri cagiriyordur kim bilir :)

0|0
27|20

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük Roma İmparatorlugu’nun 395 yılında imparator I. Theodosius’un ölümünü müteakip

imparatorluk topraklarının iki oglu arasında idari bakımdan ikiye ayrılmasıyla Balkan

yarımadası, Anadolu, Mezopotamya, Suriye, Filistin ve Mısır ülkelerini kapsayan dogu

yarısı, imparatorlugun batı yarısının daha 476 yılında ortadan kalkmasıyla - bizim dogu

Roma mparatorlugu veya Bizans mparatorlugu adıyla tanımladıgımız- Büyük Roma

mparatorlugunun tek temsilcisi olarak kaldı.

0|1
    0|0
    • hic usenmeden yazmissin gercekten cok tesekkur ederim :)

• Dürüst olduğum için hakediyorum... Rica ederim çok uğraştım deseydim, en iyi cevaba oynardım kesin.

• Teşekkürler. :D

Erkekler Ne Diyor 19

• Kardeşimin genel matematik kitabından:

d1 ve d2 doğruları paralel ise onların eğim açıları eşit ölçülü, dolayısıyla eğimleri eşittir.

0|0
    0|0
  • yaptığın saçmalıklara alaylı bir gülümsemeyle dong han kralı cha liu fing e dönerek duydunuz mu efendmi zuahahahahaahahah hep bir ağızdan gülerek yeterrrrrr ! dedi ekselansları birden içeriye gelerek. bune küstahlık bu nasıl bir cüret ki benim olduğum yerde böylesine gülebiliyorsunuz...* devamı 23. sayfada >>>>

* aslı olmayan bir kaynaktan alınmıştır...

0|0
    0|0
  • en yakın kitabı aldım ve 22. sayfada resim var. şu link aynı resim değil ama aynı adam :)

0|0
    0|0
  • Bir insandan çok, bir resimli roman kahramanıydım.

0|0
    0|0
  • bunun üzerine behçet kızın sütyeninin kopçasını açtı ve ... aman allahım o da neydi öyle.behçet bu gördükleri karşısında çok heyecanlıydı çünkü ilk defa kanlı canlı görüodu.napcağını şaşırdı dokunmak istedi ama çekindi.

0|2
    1|1
  • ingilizanahtarı ve rehber kan içindeydi.Bir Texaslı'yı andıran adam bunları neden elinde tuttugunu acıklayamıyordu ne de kanı.-Sisle Gelen Yolcu

0|0
    0|0
  • Düğüm

birilerine ismini söylesem

kaybolup bitecek gibisin

boğazımda düğümsün

yutkunsam gideceksin

yutkunmasam ölürüm

0|0
    0|0
  • seni cidliye alıp yazıyorum Son Truvalılar (sinan meydan) :Bir süre sonra Baş Tanrı Zeurs, kente Pallas Athena heykeli indirecek, İlios daheykelin indiği yere Athena Tapınağı'nı yapacaktı

0|0
    0|0
  • Bu son cümlesini söylerken muzip bir gülümsemeyle, hiçbir yaşlılık belirtisi olmayan zayıf ellerine çevirdi gözlerini.

0|0
    0|0
  • KIVIK tekli koltuk/adt 379TL

0|0
    0|0
  • Floydian spagettisini çatalına doladı ve bir lokmada yutuverdi

1|0
    0|0
  • Kitap 43 ten başlıyo :DDD

0|1
    0|0
  • I find her comment absurd; I can write a book whenever ...

diye gidiyor :)

0|0
    0|0
  • da novay vstreçi.. (sonra görüşürüz)

0|0
    0|0
  • birden basini cevirdi ve sana ne lann dedi oyle yaziyor

0|0
    0|0
  • Kitap 16 sayfalık

0|0
    0|0
  • Yakınımda kitap yok.

0|0
    0|0
  • yazınca nolacak

0|0
    0|0
  • yakınımda olan kitabın 22 sayfası yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Gelme

Gidiyorum işte,

Bak ne gelmeyişin öksüz ne de yokluğun

gidiyorum işte

hep beklediğin yere

geleceğin varsa da artık gelme

sakın gelme ,hiç gelme

ben sana gelene kadar sen kimseyi getirme

Ceyhun Yılmaz

0|0
    0|0
  • ...Buradaydı, verimsiz geçen dört romantik yıldan sonra, nihayet, nihayet hoşlandığı biriyle, hem de ilk kez 1984 yılında bir partide görüp hoşlandığı biriyle yataktaydı ve o birkaç saat sonra gitmiş olacaktı...

Bir Gün - David Nicholls.

0|0
    0|0
  • "...Gelecekten beklediği nelerse onları kafada keyfince şekillendirip sonra onlara uymayan durumlarla karşılaşınca hayalleri yıkılan kimselerden değilim."

0|0
    0|0
  • Harry'nin eli kanıyordu. Sağ elini sol eliyle kavrayıp alçak sesle küfrederek yatak odasının kapısını omzuyla açtı .

0|0
    0|0
  • "Bu da ne?" Patch kalemini bilegimin ic kismina vurdu.

0|0
    0|0
  • Uzun süre uyudu Zerdüşt.

Böyle Buyurdu Zerdüşt/Nietzsche

0|0
    0|0
  • Nesi var?Ağırcezadan verdikleri midesine mi oturmuş?Şişko gardiyan bir kahkaha atıverdi.

0|0
    0|0
  • "MPLAB, PIC mikrodenetleyicilerin üreticisi olan Microchip firmasının kendi..." bu tarz sorular sayesinde ders çalışmış oluyorum hacıt :D

0|0
    0|0
  • "teşekkür ederim" dedim.Dükkandaki herşeyi katalogdan keyfime göre sectiğimden bahsetmedim.

0|0
    0|0
  • İki yeniçerinin casus olduğunu ve ordudan haber uçurdukları anlaşıldığında,nehrin kenarında gergin bir halde,köprünün yapılmasını bekleyen ordunun sinirleri iyice gerildi. - Mihrimah ile Sinan (İki Cami Arasında Aşk)

0|0
    0|0
  • rahatça sarılabileceği yeni bir Maria sı vardı artık,cansız heykele ve donuk resimlere artık gerek yoktu

0|0
    0|0
  • Vay canına güzel fikir.

Serin çöl havasını içime çektim.Çok güzeldi.Tahran'ın havası ise çok kötüydü...

Güllerin Duvağı adlı kitaptan.

0|0
    0|0
  • Uğur,her yerde anlatiyorum...

0|0
    0|0
  • Dünyayı ikiye bölen komünizmin kurucuları Marx ve Engel birer masondular.

0|0
    0|0
  • duşta hangi sabun markasını kullanıyordu? :D

0|0
    0|0
  • Buruk kırık, diken dikendi Jeannette'in sesi.

0|0
    0|0
  • 146. kendilerine kirap verdiklerimiz onu öz ogullarini tanidiklari gibi tanirlar.

0|0
    0|0
  • Biraz fazla telaşla ve hevesle, ''Sorun değil'' dedim ve paket kağıdını yırttım.

0|0
    0|0
  • cin ali kitabı en fazla 15 sayfa falandır herhalde :)

0|0
    0|0
  • Artan birikimli frekanslar.

0|0
    0|0
  • Underground' un tam olarak kim olduğunu bilmek istiyordum.

0|0
    0|0
  • sınırlarını genişletttim. ömrum savaş meydanlarında geçti.

0|0
    0|0
  • eski padişahlardan birisi memleketi idarede gevşeklik

gerisi alt satırda :)

0|0
    0|0
  • Kendini küçük düşürmemek kaydıyla,herkese karşı nazik davran...yazıyor.

0|0
    0|0
  • -kaptan bey, dedi.musadenızle bu teklıfı ben yerıne getirmek istıyorum.

0|0
    0|0
  • Bu da ne ? yazıyor. - Fısıltı

0|0
    0|0
  • ou anlamak için, korku ve huşu dolu değil ama zihin en dolaysız ve çocuksu açıklığıa sahip bir alçakgönüllülük düzeyini indirgemeliyiz.

0|0
    0|0
    • yazdığıma pişman oldum bir sürü yanlışlık var.

• :) hangi kitap ki

Yükleniyor...