Quaresma'nın gidişi hakkındaki yorumunuz ne?

Fanatik bi Beşiktaşlı olarak gitmesine üzüldüm fakat aldığı parayı haketmiyor bu da bi gerçek..Sizin yorumlarınız?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir Galatasaraylı olarak Beşiktaşın dumuna çok üzülüyorum bence bütün futbolcular fedakarlık etmeli ve diğer kuluplerde yardım etmeli

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Olsun hala Fernandesimiz var(dır umarım) :S

0|3
    0|0
  • Aldığı parayı hak etmiyor ? Hak ettiği parayı alabilse emin ol aldığı paranın hakkını fazlasıyla verirdi.

Fanatik bir Galatasaraylıyım, o adamın da bilerek kırmızı kart alıp oyundan çıktıktan sonra eliyle para işaretini yaptığını biliyorum. Adamlar para alabilseler, oynayacaklar. Bence kendinizi kandırıyorsunuz, Quaresma'nın gitmesine üzülmelisiniz hem de çok fazla üzülmelisiniz...

0|0
    0|0
    • (: Onu yaptığı dönemde en çok parasını alabilen futbolcuydu o..Ki olmayınca da nasıl verilsin..Gs nin de o dönemlerini biliyorz..Her takım yaşar böyle dönemler..Aldığı kadarını bile haketmedi..1 maç şov 5 maç yatış? Sen memnunmuydun q7 yi seyretmekten..Bi güzel hareketten sonra bencilce hareketleri çıldırtıyodu beni..Fanatik beşiktaşlıyım

• Doğru, biraz bencil ve disiplinsiz. En iyisi yine tek başına ceza kampına kalması bence :)) Bir de Galatasaray'a "Beni alın" dedi. Fatih Terim kadar disiplinli bir adam seni nasıl alsın, taraftarın sevgisini kaybettiğine yanmalı q7..

• bir halta yaramıyor

0|0
    0|0
  • iyi oldu bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben bir Fenerbahçeli olarak, aslında üzüldüm gitmesine. Maçlarda gerek attığı çalımları izlemekten gerek çalımı atamadığında savurduğu tekmeleri izlekten çok keyif alıyordum (:

1|0
    0|0
  • Kim giderse gitsin, tek efsane Beşiktaş bunu unutmayalım. Rakiplerimiz şaşalı transferler yapabilir ama umudun olduğu yerde Beşiktaş vardır. Q7 Falan umrumda değil.

0|1
    0|0
  • Q7 gider X7 gelir. Baki olan beşiktaş. Hakeden oynasın beşiktaş tatil yeri degil.

0|1
    0|1
  • Q7 hep kalbimde kalıcak o da bir pascal dı çok arıcaz onu görüceksiniz zamanında dünya kadar para verilirken satmadık sonra da adamlara dedik ki feda edin sen salak salak şeyler yap parasız kal sonra feda de hiç bir futbolcu feda etmek zorunda değil kimse kusura bakmasın ne adamları bedavaya verdik biz yetiştiripte kaybettiğimiz yetenekleri bedavaya başka takımlara ittik biz onları satmış olsaydık bugün ne adamlar top oynuyordu Beşiktaşımda

0|0
    0|0
  • Q7 bi yere gitmiş değil sadece Samet saçmalıyor

0|0
    0|0
  • kurtulduğunuza sevinmelisiniz bence ://

0|0
    0|0
  • üzüldük

0|0
    0|0
Yükleniyor...