Bana spor dalı önermek ister misiniz?

Hem kendi tarzım insanlarla muhattap olabileceğim hem de kendime göre eğlenceli bir meşguliyetim olsun istiyorum arkşlar. Yaşım 18 şuana kadar hiçbir sporla ilgilenmedim koşum oldukça iyidir lakin koşuya odaklanıp vücudu erkekleşen bayan sporcularımızdan biri olmak istemedim, bir spor dalına katılıp ömrüm yettiği kadar ona odaklanmak ilerletmek istiyorum arkadaşlar bir yandan tam benlik diyeceğim bir ortam edinmek :D bilinen bilinmeyen böyle bir kıza yakışıcak budur dedirticek spor dalları önermenizi istiyorum sizden :D teşekkürler şimdiden

Güncellemeler:
Soruyu değiştiriyorum arkadaşlar djdjhs
Şöyle ki, hangi spor dalıyla ilgilenen kızları çekici bulursunuz? Evet bekliyorum :D
4 kisi yazdi sadece ask olsun.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Prof. olarak sporla ilgilenen biri olarak söylüyorum 18 yaşından sonra bir çoğu branşta lisanslı sporcu olamazsın çünkü kombinasyon yetisi şu an oluşmamış. O yüzden sana önerim tenis olacak çünkü hem gelişmekte hemde 85+ yaşa kadar yapılabilen bir spor tam senin istediğin gibi ömür boyu. Ayrıca atletizm erkek gibi yapmaz tam tersine harika uzun bacakların sıkı bir kalçan ve ince bir belin olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Voleybol en iyisi bence olmadı basketbolda olabilir ;)

1|0
    0|0
    • Tenis hakkında ne düşünüyorsun peki, voleybolu çok çocukça buluyorum ben dhdhhj

• A evet bak unuttum onu Teniste iyidir bence kesinlikle.

• Tesekkur ederım onerın icin

• Kendi tarzımla insanlarla muhatap olabileceğim demişsin ama tarzın ne onu yazmamışsın.
    Okçuluğa başla bence ;)

0|0
    0|0
  • Squat kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Tenis. Basketbol

1|0
    0|0
  • Herkese kendi ilgilendiği spor dalı güzel gelebilir ben hentbol oynuyorum. İyi bir spor Türkiye' de çok fazla tutulmuyor ama Avrupa' da tutulan bir spor dalı. İlgilenmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • Fitbol :))

0|0
    0|0
  • tenis taekwondo karate voleybol

0|0
    0|0
    • çekici bulduğum kızlar değil sadece bayanlara yakıştığını düşündüğüm sporlar bunlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...