Internetten tanıştığım kişiye ne demeli bilmiyorum ?

Ben internetten biriyle tanıştım.bu kişiyle konuşuyoruz.iş dönüp dolaşıp hep sevişmeye geliyor.ben de yazıyorum ona yalan yok. Ama bu şeyleri yazmak başka yapmak başka. Ona böyle olmadığımı söylüyorum ,ki kimseyle sevişmedim bu zamana kadar.bana sen sks istiyor diye düşünüyorsan beni bir daha yazma dedi. Ben de sen öyle anlatıyorsun dedim .ben ona böyle şeylerin güvenle alakalı olduğunu güvenmeden yapılmayacağını söyledim.özel şeyler dedim .bana güvenmiyorsan yazma dedi.ben de ona inandığımı ama güveni onun sağlayacağını söyledim .böyle şeylerden sıkıldığını zamanla olacağını söylüyor.güveniyorum desem bir dert güvenmiyorum desem bir dert.bu kişi istanbulda ve ben ankaradayım .gelirim maddi durumum buna uygun diyor.onun fotoğraflarını gördüm .ama sevişmeyi ben isteyecekmişim onu görünce .bana niyeyse böyle diyorlar .halbuki ben de çirkin değilim . evet onu engelleyebilirim .ne yapmaya çalışıyor lütfen erkekler de kendi yerine koyup yazsın .

Güncellemeler:
anlıyorum arkadaşlar ona iyi bir mesaj yazdım ,halimi tavrımı ciddi bir biçimde açıkladım .ne cevap verirse versin kendimden taviz vermicem .teşekkürler. yorum yapmanıza gerek yok .bu arada eminim ki buraya yazsın ya da yazmasın pek çok kişi bunu düşünüyor

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla çıkar herşey acele etme engelleme tek tuşa bakar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Amacına ulaşmak için zaman kaybetmek istemiyor ve senden de net bir cevap istiyor... Senden olumsuz tavır gördüğünde seni unutup başka kukular peşine düşecektir... Ben bunlara "Kuku Avcısı" diyorum ...

0|1
    0|0
  • "Ben internetten biriyle tanıştım.bu kişiyle konuşuyoruz.iş dönüp dolaşıp hep sevişmeye geliyor"dan sonrasını okumadım seninde yazmaman gerekirdi eğerki kafa bir işe yarıyorsa

1|1
    0|0
  • amacı başka. amacın seks değilse boşa ümitlenme cacık olmaz.

0|1
    0|0
  • nasıl bı fantazıdır bu bu böyle :D:D 900 lü hatlar gibi madem cok ıstıyor versin 50 lira gıtsın mektebe aga :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir kere netten tanıştığın biride olsa böle sevişme konusuna neden giriyorsun arkadaşım baktın adam öyle konuşuyor lütfen rahatsız oluyorum de konuyu kapat bırak giderse gitsin zaten adamın niyeti belli sen buna yem olursun ben sana sölim .yapıp yapmaman önemli değil böle rahat konuşursan daha hiç sevgili olmadan o işten hayır gelmez

1|0
    0|0
    • konuşuyorum gerçekten .rahatsız olyorum diyorum .lütfen diyor bilmem ne diyor .ya kime rastlasam böyle.Yüz vermesem bile ,yok desem bile ,kiminle bir şey denediysem hep sevişme sevişme. bıktım bu erkeklerin sevişme merakından .seven de konuyu sevişmeye getiriyor sevmeyen de .şimdi böyle mi?neden bu 25 ve 28 yaş arasındaki erkeklerde böyle .biri de seviyorum demiyor

• valla ben bi adam tanıdım 35 di ama oda aynıydı boşver sallama ya giderse gitsin

• Aklını uçkuruna adamış neyi anlamadın ki!

0|0
    0|0
  • Koşarak uzaklaş ordan.Kaç! Kaç!

0|0
    0|0
  • En baştan muhatap olmamalıydın.

Seni ne zannediyor ki, iş çığırından çıkmış resmen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...