Çok yakından tanımadığınız bir kız ve ara ara sohbetleriniz varsa bunu kendinize nasıl çekersiniz?

Hemen cevap vermeyin biraz düşünün bu sorunun cevapı önemli buyrun arkadaşla?

çok yakından tanımadığınız bir kız ve ara ara sohbetleriniz varsa bunu kendinize nasıl çekersiniz bayan arkadaşlar a soruyorum karşınızda hoş tatlı sevimli biri var genel kültürle mi sizi etkiler normal konuşma kendini açık açık belirten biri bu sizden hoşlandım sevgili ola bilirmiyiz gibi..nasıl kendime geçe bilirim..

hemen cevap vermeyin biraz düşünün bu sorunun cevapı önemli buyrun arkadaşla?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• genel kültür herkesi etkilemez ama işe yaramaz da diyemem. bir bilim adamının bilgisi yaptıkları ilgisini çekebilir ama ondan hoşlanır demek midir bu ? tabiiki değil. düşündüm ve bence anlamlı bakışlar göz kırpmaları, zekanın ortaya çıktığı kaçamak cevaplar ve biraz da cesaret onu etkileyecktir. tabii ne tarz erkeklerden hoşlandığına da bağlı. ama gün gelip o da senden hoşlandığında cesaretin mutlaka işe yarayacaktır bunu unutma ;))

0|0
    0|0
  • açık açık söyleme...önce bi senden hoşlansın ısınsın.aklını ön plana çıkar,cevapların onu şaşırtsın...

0|0
    0|0
    • Bende katılıyorum, hoşlandığını hemen belli etme. Bu bazı kızlarda ters etki yapabiliyo. Arkadaşın dediği gibi önce zekanla, konuşmalarınla onu etkile. Sonrası kendiliğinden gelişir zaten

• anlamadım

• cevapın mantıklı lafım yok da çekmek istemiyorum zaten moralım bozuldu inş başka zamana bu söylediklerini yapa bilirm..

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...