Dost sandığınız ve sizi sonradan sırtınızdan vuran kişileri nasıl unutabilirsiniz?

Parçalandım,ve her bir parçamı ayrı yere bıraktım...

...Birini çok sevdiğim bir dostta unuttum

istedim, geri vermedi, meğer benden pek haz etmezmiş..

Dost sandığınız ve sizi sonradan sırtınızdan vuran kişileri nasıl unutabilirsiniz?unutuyormusunuz? Daha doğrusu ben bu kazığı nasıl unutabilirim? çok iyi bir dostumdu herşeyimi anlatırdım ona,hep korurduk birbirimizi.ama sonra noldu..sevdigim kişiyi elimden aldı ve sonradanda beni aslında sevmediğini,benden sıkıldığını,bıktığını söyledi.ona söylediğim sırlarımı bana koz olarak kullandı,herkese anlattı ama salak ben,gerizekalı ben hala unutamıyorum onu..

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• insanlardan nefret edesim geliyor artık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• eeee, sonuç. ne sorcan bana?

0|0
    0|0
    • nasıl unuturum diye yazdım zaten

• candan ercetın dınlemeyı bırakmalısın. sebnem ferah dınle yaz boyu. bakmıssın kımse yok hayatındada aklındada.

Kızlar Ne Diyor 7

• önce bi içinden geleni yap ağlıyor musun sızlanıyor musun..ondan sonra dümdüz yol al ne adını ne sanını düşün o kişinin.hayatına bak.senin suçun yoksa onun yükünü taşımak durumunda da değilsin.o bencillik yapıp seni satmışsa sen de bencillik yap ve kendini düşün.senden değerli değil ;)

0|0
    0|0
  • ya arkadaşım bak böle nefret dolu düşünmen hırslanman sadece seni üzüyor .yani aslında milletin umru değil .benimde başıma çok şeyler geldi .ş.. siz tiplerle karşılaştım ama nefret etmiyorum çünkü bu duygular bize zarar veriyor inan.sen herşeyi affet onlarıda affet ilgilenme hiç .senin için daha iyileri vardır mutalaka

0|0
    0|0
  • hayat devam ediyor birini hayat senden aldıysa diğerlerini getirir

0|0
    0|0
  • İşte benim de elimde fırsat var o kişinin tercih hakkını ben yapacağım ve son gülen iyi güler :D

0|0
    0|0
    • paylaşmak güzeldir ama ben sorunun cevabını beklemistim

• Zaman lazım sadece, unutacaksın !

Nasıl unuttuysan çocukluğunu, kırılan oyuncaklarını...

Kırılan kalbini de öyle unutacaksın.

Cemal Süreya

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya intikam almak istesen anlarım seni unutamamakta neymiş

0|1
    0|0
    • sanki sevgilimmiş gibi unutamadım ya,çok iyi arkadaştık

• intikam almakta istiyorum ama imkansız artık..

• dostum yok. rahatım:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...