Hayırlı Ramazanlar herkese :)

şimdi sofraya oturup yemeklerin önünde son beş dakikayı geçirirken , sabrın verildiği hakkın kadar beklerken, aklında ne vardır,neler düşünürsün?

yemeğe baksanda yemek aklında olmaz insanın?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• SofradakiLere sataşırım yoksa dayanamam :D son dakika da dua ederim :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• afrikadaki insanlar açlıkla sefaletle boğuşan insanlar dini inancı farketmez sonuçta onlarda insan bakıyorum.1 aylık bir dönemi kapsayan bir ibadette.susuzluğa dayanamam sigarasızlığa dayanamam açlığa dayanamam deyip tutmayanlar ve bir an önce vaktin gelmesi için saatleri dakikaları sayanlar.İşte EMPATİ yapamadığımızın çok net bir kanıtı bunlar.sokaklara ekmek atanlar 1 ekmek alması gerekirken 5 ekmek alıp 4ünü sokaklara atanlara ne demeli.dilerdimki türkiye afrika ile belirli bir zaman yer değiştirsin.bakalım onların yerinde olsa burdakilerin çoğu ne yapabilecek.

0|0
    0|0
    • arkadasım ne sordum. sen cantanı al ve gıt. bıraz kal ve bi barıs orgutune katılıp yardım et. bu kadar içtensen kaderin hayatımızda oldugunu unutma. kımse fakır degıl zengınlerı doyuramıyoruz sadece.

• sorduğun bir acayip verdiğin bir cevap acayip.bir yere gittiğim yok.sanalda olsa emri vaki yazılardan hoşlanmam.

Yükleniyor...