Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin sonucu ne olur?

Maçın enteresan bir yönü olacak, Beşiktaş, Atatürk Olimpiyat'ta zorlanıyor, Fenerbahçe'de deplasmanda kazanamıyor, sonuç ne olur sizce?

• Beşiktaş kazanır
    55% (12)59% (22)58% (34)Oy Ver
  • Fenerbahçe kazanır
    41% (9)14% (5)24% (14)Oy Ver
  • Berabere kalırlar
    4% (1)27% (10)18% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|33

En İyi Kız Görüşü

• Adım gibi eminim. Fenerbahçe kazanacak ♥ . FB kazanırsa beni En iyi seçeceğine söz ver ;)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sonuna kadar BEŞİKT'AŞK ❤️

0|3
    0|0
  • Besiktas kazanacak

0|3
    0|0
  • beşiktaş kazanır gibime geliyor :D zaten bu sene beşiktaş şampiyon olamazsa dahada olamaz :D

0|4
    1|1
  • ♡♥Beşiktaş hertürlü alır.

0|4
    1|0
    • Umarım, İstanbul ve yakındaki arkadaşlar da takımı yalnız bırakmasınlar, Atatürk Olimpiyat Stadı çok büyük ve kentin dışında kalıyor, deplasman gibi oynuyoruz resmen

• Ben izmir'de işlerim olmasa giderdim, taraftarımız çok, umarım yalnız bırakmazlar.

• Hiç Çarşı yanlız bırakırmi. Giderler tabiki. Ama bizim şu statda bir hallolsun artik.

• Beşiktaş alır gibi ama beraberlikte çok konuşuluyor, bilemedim

0|1
    0|0
  • Beşiktaş kazanır

0|3
    1|1
  • Beşiktaş kazanır

0|3
    0|0
  • Beşiktaş kesin kazanacak :)

0|3
    0|1
  • fenerbahçe alır

0|2
    0|1
    • Diyosun Derya hanım :)

• Rica ederim, ben teşekkür ederim. Biz İzmir Alsancak'ta kafelerde yıllardır kavgasız gürültüsüz, her takımdan genç insan maç izliyoruz. Sonra akşam eve geldiğimizde şu kadar kişi öldü, bu kadar kişi yaralandı haberleri, inşallah böyle olmaz

• amin umarım :)

• Ölümüne FB

0|0
    0|0
  • Tabiki fenerbahce kazanir :)

0|0
    0|0
  • Skor bile vermistim ama yanilcam galiba. fenerbahce kazanacak gibi

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe kazanır umarım. ^_^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Beşiktaş olacak inşallah

1|5
    1|2
  • Beşiktaş inşallah

0|2
    1|0
  • Abi Beşiktaş alır diyorum ama bu olmazsa beraberlikte kalır diyorum. Gerçekten Fenerin dış saha performansı çok kötü, gol atamıyorlar. Takım bu sezon iyi bir çizgi tutturdu, dediğiniz gibi seyirci yalnız bırakmazsa Beşiktaş'ın etkinliği daha fazla olur. Bence de Gökhan'ın oynamaması kaybettirmez, çünkü yavaş kalıyor, doğru söylüyorsunuz fener süratli oynayabiliyor. İnşallah, şanına yakışan kaliteli bir maç olur

0|0
    0|0
  • hakem direkt maça etki etmezse Beşiktaş'ım alır fakat fenere yine olmayan bir pozisyondan penaltı verirlerse hiç şaşma

0|1
    0|0
    • Bu sefer tartışmalı hakem yok diyorlar ama penaltı ya da değil, ben son 5 dakika ve uzatma dakikalarından endişeliyim. İyi oynuyoruz ama en sonda bırakıyoruz işi. O yüzden Beşiktaş alamazsa kazayla beraberlik gibi geliyor..

• hiç bir bilgim yok.

• Şu an Beşiktaşın yedek kulübesi yok. Bu yüzden il 11 oyuncuları maçı kazanırsa kazanacak. Kuübeden oyuna girip maçın kaderini değiştirebilecek 1 tane bile oyuncu yok. Bence Beşiktaş favori. Skor tahminim; 2-1.

0|1
    0|0
    • Ama bu alternatifsiz şartlarda iyi gittik, çok pahalı oyuncuları olan takımlara bak.. Bence Beşiktaş ve Beşiktaşlı inancını kaybetmesin. İstanbul ve çevresindeki taraftarlar kartalı yalnız bırakmasınlar

• beraber olsun bizim olsun =)

0|1
    0|0
  • Beşiktaş kazanır

0|2
    0|1
  • beşiktaş kazanır

0|2
    0|1
  • Bjk alır

0|2
    0|0
  • BJK ♥ :D

0|1
    0|0
  • Derbilerde ev sahibini hep avantaşlı görürüm Beşiktaş bir adım önde.

0|0
    0|0
  • Insallah besiktASK'im koyar.

0|1
    1|0
  • Beşiktaşk

0|1
    0|0
  • 2-1 biter bjk bir adim onde gibi

0|1
    1|0
  • kim yenerse yensin napalım sana faydası yok besiktasda göktan töre iyi oynuyor

0|0
    0|2
  • Bir Bursaspor'lu olarak berabere kalmaları işime gelir tabi ki de ama yine de Beşiktaş kazansın istiyorum. FB bu futboluyla haksız maçlar kazanamasın artık.

0|0
    1|0
    • Fener kısmına yorum yapmıyayım ama Beşiktaş maddi dar boğazın içinden üstün bir futbolla gelmeye çalışıyor, ne başkanımız Sayın Fikret ORMAN ne de değerli hocamız, rakip küçümsemiyor, belaltı vurmuyorlar, gereksiz polemiğe girmiyorlar

• İyi sözlerin için teşekkürler, ben de Bursasporu daha iyi yerlerde görmek isterim. Bursa da güzel bir kent ayrıca.. Takımların altyapılarının da güçlenmesi gerekir ama yabancı oyuncu sınırının kaldırılmasından sözediliyor, bu olursa futbolumuza zarar verecek bence

• Ben de aynı kanıdayım şu anda yabancı sayısı aslında küçük kulupleri zor durumda bırakıyor fakat ileriye dönük bakacak olursa meyvelerini toplayabileceğimiz bir kural bence de kalması ve kalkmaması lazım.

• Beşiktaş dedim ama Erciyes maçındaki dağınıklık ürkütüyor beni :/ (berabere ağırlıklı olarak bence )

0|0
    0|1
    • Ben o maçı izleyemedim, sonlarda mı daüıldık yine, en baştan beri sorun varmıydı takımda?

• Ya defans hallaç pamuğu gibiydi yorgunluk olabilir ama bu kadar basit yorgunluk olmaz arkadaş olmaz yani millet ne maçlar oynuyor... Sonra TÖRE hakkın yok abi takımı eksik bırakmaya NECİP abi kaç senedir BJK nin futbolcususun öyle hücumdayken saçma salak top mu kaybedilir?

• 2-2 berabere ya da 1 farklı fenerbahçe.

0|1
    0|0
  • Herkese böyle kartal ada böyle koyarlar yaşamaya fenerbahçe

0|0
    0|2
  • Hakemle beraber herkesi kaleye sokar Beşiktaş.

0|1
    0|0
  • Gokhan Tore yoksa fener o taraftan cok gelir, benim dusuncem FB kazanir

1|0
    0|0
  • Fenerbahçem

0|0
    0|0
  • Beraberlik

0|1
    0|0
  • 4-4 biter

0|1
    0|0
    • Dört dörtlük maç olsun ama kartal kazansın, şöyle çekişmeli 3-2 gibi.

• Iy:0 ms:0

0|0
    0|0
  • hakem sağ olsun gökhan töre yok

0|0
    0|0
    • Ben Gökhan Töre'nin yokluğunu önemli bir dezavantaj olarak görmüyorum, çünkü son zamanlarda biraz farklı bir durum var ama Fenerbahçe hızlı bir takım, Gökhan ise yavaş bir oyuncu.. Bir de Gökhan çabuk öfkeleniyor, Fener maçında oynayıp da 30. dakikada kırmızı yese ne olacak, 60 dakika 10 kişi oynayacağız.

• o da var sosayı alır yerine :D

• Bilmem artık, Gökhan iyi oynuyor ama mantıklı dünürsek bu maç olmaması belki avantaj olacak, derbi bugerilimli olur

• Besiktas 3 fenerbahce 1 mac sonu burdayim eic simdiden secebilirsin tesekkrler :)

0|1
    0|0
    • İnşallah dediğin gibi olur ama sanki 3-2 yeneriz veya gollü beraberlik gibi geliyor...

• Sen rahat ol bu sene farkli bu sene seba senesi ruh var ruh :)

• Bence de öyle, bu sune umutluyum... Süleyman Baba'ya şampiyonluk yakışır.

• tabiki beşiktaş basar geçer :)

0|1
    0|0
  • Bu maç berabere biter.

0|1
    0|0
    • Son dakikalarda bir kaza olursa bence de... sonda sürpriz olmazsa bu maç Beşiktaş'ın bence.. yine de çok kesin konuşamıyorum, tuhaf bir durum var, soruda da yazdığım iç saha dış saha olayı...

• Tabiki oynanan futbola bakarsak beşiktaş yüzde 90 oranında alır maçı ama her güzel oyun maç kazandırmıyor. Benim düşüncem gollü beraberlik

• Olabilir, zaten iki talımın derbileri çok gollü oluyor: kartal kazanmazsa 2-2, 3-3 olası

• Beşiktaş alır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...