Karın kası yapmak istiyorum---?

Bel cevremde yaglanma basladı dengesiz beslenme ve aburcuburdan gobegim yok ben onları eritip karın kası yapmak istiyorum evde nasıl yapabilirim ve yanlarımı nasıl eritebilirim? Boyum 165 kilom 55

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Karın kası yapmak için sadece karın egzersizi gerekmez koşu yap squat hareketi yap.
    Birileri squat ne alaka der World strong man yarışmalarında omuzlarında 200 300 kiloyu kaldıran koca adamlar mekik veya karın kası için hiç bir egzersiz yapmazlar ama karın kasları müthiş güçlüdür, vücudu dengeleyen kaslardan birisidir ve çok mekik çekersen tam aksine kalınlaştırırsın beslenme ve hafif antreman ile bu iş çözülür.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Yere yatıp ellerini belini altına al ve ayaklarını ayda kalkar gibi kaldır. Sonra dirsek ve diz kapaklarini birleştir merdivene bildiğin kurbaa sıçramasi yap.

0|0
    0|0
  • Yağları eritmek için cardio antrenmanları yapman gerekiyor. Karin kası çalışarak yağlarından kurtulamazsin.

Cardio ile birlikte kas yapmak için telefonuna runtastic six pack programını kurarsan gerekli tüm hareketler ve yapılışları na kolayca ulaşabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Karin kasi %80 mutfakta yapilir.

0|1
    0|0
  • sen baklavayı mutfakta yap daha cok yakışır bence

0|0
    0|0
  • düzenli yürüyüş en az 45 dk
    ve alt karın kası çalışman gerek.. videoları var youtube..

0|0
    0|0
  • evde yapman zor ama imkansız değildir

0|0
    0|0
  • Yanlari eritmen icin sopaya ihtiyacin var.

0|0
    0|0
  • Kas yapmak istiyorsan bodye git bodye gidersen boyun cikmaz uzamaz fittness ada gidebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...