Lucescu, Mancini, Prandelli, Del Bosque, Aragones, Rijkaard Bunların Hepsi Çokmu Kötü Teknik Direktörler?

Lucescu Galatasaray ı şampiyon yaptı Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynattı eğer Lucescu bu takımla çeyrek final oynadıysa Fatih Terim kupayı alır diyip Lucescuyu gönderip Fatih Terimi getirdiler sonra ne oldu Terim Galatasaray'ı 6. Yaptı Lucescu ise yine Bjkyi şampiyon yaptı. Del Bosque Beşiktaş'ı çalıştıracak kapasitede değil dediler kovdulular adam dünya futboluna damga vurdu. Yukardaki saydığım isimlerin hepsi Türkiye'den kovuldu ve hepsininde burada teknik direktörlüğü sorgulandı hepsi için bunlar hoca falan değil dediler. Manchaster City yöneticileri neden 500 Milyon Euro'luk takımın başına Fatih Terim ya da Mustafa Denizli'yi değilde Manciniyi getirdiler evet bu isimlerin Türkiyedeki takımlarla frekansı uyuşmamış olabilir ama kimse bu isimlerin hocalığını sorgulayamaz eğer Lucenin yerine Terim getirilmeseydi şu anda en az 1 kere Şampiyonlar Ligi finali görmüş bir Galatasaray vardı. Siz ne düşünüyorsunuz bu isimlerle ilgili?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sen Fatih hocaya biraz takıksın anlıyorum ama konu Galatasaray ise Fatih Terimden daha iyisini tanımam. Luce evet diğer saydıklarında iyi hocalar ama burası Türkiye bu ayrımı iyi yapmak lazım.

0|1
    0|0
    • Fatih hocaya takık olduğum doğru ama durup dururkende takık olmadım belli sebepleri var. Galatasarayı Başbakan istedi diye bırakıp gitti ve Gs düşmanı Demirörenle kader arkadaşı oldu. Verdiği sözlerden yaptığı konuşmalardan U dönüşü yaptı ben Fatih Terimi çok severdim hatta o kadar severdimki hoca olarak yaptığı hataları görmezden gelip hiç eleştirmezdim ama milli takım olayından sonra benim Terim sevgim sona erdi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kotu değiller ama luce dışındakiler maalesef ligin havasını kavrayamadi ve taniyamadi

0|3
    0|0
  • Lucescu fatih terimin kadrosuyla o işleri başardı. şimdi gelsin manciniden prandelliden daha iyi olamaz.
    her zaman söylerim galatasaray fatih terim dışında hiçbir hocayla başarılı olamaz olanlarda fatih terimin kurduğu kadronun ekmeğini yer.

Galatasarayda sadece sneijderin alacaklarının ödenmesi diğerlerine tek kuruş verilmemesi doğru mu? galatasarayın sıkıntısı hoca sıkıntısı değil iç huzur yok. meloyu hiçbir oyuncunun sevmediğini biliyormuydun

0|1
    0|0
    • Lucescu Galatasaray ı Şampiyon yapıp CLde çeyrek final oynatırken elinde iyi bir kadro yoktu ayrıca Lucenin Beşiktaş ve Shaktarda yaptıklarıda ortada o na bakarsan Terim de Derwalin ekmeğini yedi. Luce futbolun profesörüdür. Sneijder meselesine gelince Sneijder bu takımın en iyi oyuncusu. Parasını alamadığı için medyada çeşitli haberler yapıldı yok Sneijder kaçıp gidecek yok Van Gaal ve Mourinho Sneijder için pusuda bekliyor gibi dedikodular yayıldı yönetimde bu dedikodulara son vermek için Sneijder in parasını ödedi. Fenerde durumlar dahada fena

• ben luce kötü bir hoca demedim çok başarılı çok iyi bir hoca yalnız şuanda gelse bile başarı yakalayamaz. ayrıca fenerbahçede futbolcuların tek kuruş alacağı yok ve arkadaşlık hocaya sevgi üst düzeyde. ayrıca en iyi oyuncu demek en iyi verimi aldığın oyuncudur ve galatasaray sneijder den hiçbir verim alamıyor çünkü her oyuncu değişikliğinde mevkisi değişiyor

• antrenörün istediği oyuncu yerine ucuza kaçıp yanlış oyuncu alırsan
    hangi oyuncunun oynayacağını antrenör yerine yönetim belirlerse
    kulüpte iletişim kopukluğu olursa ki Türkiye'deki bütün takımlar böyle

dünya üzerindeki en iyi defans, orta saha, forvet oyuncularını ve teknik direktörü getir.
    kulüpler diktatörlükle yönetildikçe, biz böyle futbol ve diğer sporları izleyip yorum yapmakla yetiniriz ancak.

0|0
    0|0
  • galatasarayi düzeltecek tek isim fatih terim dir =)

0|0
    0|0
    • Milli Takımı düzeltecek isim kimdir peki?

• Elindeki kadro İzlandadan, Letonyadan dahamı kötü? Tamam belki çok üst düzey bir kadro yok elinde ama bu kadar kötü sonuçlar ve bu kadar kötü futbol ve bu kadar ruhsuz oynayacak kadarda kötü bir kadro yok elinde zaten mesele iyi kadroyla başarı yakalamak değil kısıtlı kadroyla iyi işler yapabilmektir tıpkı Lucescu gibi.

• Milli takımı ayağa kaldırıp dünya devlerinin arasına sokacak tek ve tek kişi fatih terimdir.

• Kanaatimce Lucescu, Mancini ve Rijkaard çok kaliteli adamlar... Eğer Mancini gönderilmeseydi şu an farklı bir takım olurdu. Tam bir taktik ustası bence. Rijkaard desen, bence en iyisi.

0|0
    0|0
    • Rijkaard döneminde her maç rakipleri gole boğuyorduk eğer Rijkaard döneminde hücum silahımız Baros sakatlanmasa kesin şampiyonduk çünkü o sakatlandıktan sonra forvetimiz kalmadı

• Lucescu hariç diğerlerini at çöpe.

0|1
    0|0
    • Hee İtalyan teknik direktörlerin yüzde doksanının sorunu budur zaten. Hepsi aynı futbolu oynatırlar ve vazgeçmezler bundan. Teknik direktörlük elindeki kadroya göre bir oyun, bir plan uygulamaktır. Ona göre sahaya çıkmaktır. Bu İtalyanlarda ki inat onları hep İtalya dışında başarısız yapmıştır zaten.

• İçlerinde olmama gerek yok Terim bir sistem hocası değildir motivasyon hocasıdır geçen sene Sneijder Manciniyle beraber daha çok taktik üzerinde durmaya başladık dedi bunları futbolcular söylüyor Teriminde alternatif bir sistemi yoktu hep aynı sistem hep aynı futbolcularla oynuyordu ve Terim yaklaşık 1.5 senedir milli takımın başında bu süre zarfında bana 1 tane milli takım hakkında olumlu birşey söylüyebilirmisin? Ben hiçbirşey göremiyorum

• şuanda sen gs ye jose mourinho yu getir mancini gibi maç yönetir ama doğruya sen manciniyi seviyordun dostum :)

0|0
    0|0
    • Mancini iyi taktisyendi Prandelli yerine Mancini olsa şu anda daha iyi durumda olurduk buna eminim

• doğru hatta cl de final bile oynıyabilirdiniz dostum neden olmasınki hatta ünal real madridin alt yapısından futbolcu getirir ronaldoyuda bulurdunuz mancinide takımın patronu olurdu sollar giderdiniz cl de :)

• her teknik adam her takımda başarılı olacak diye bir şey yok. ayrıca lucescu terim'den kat kat daha iyi bir hoca orası gerçek.

0|0
    0|0
  • Lucescu yu yollamak galatasarayinda besiktasinda en buyuk hatalarindandir

0|0
    0|0
  • Diğerleri hakkında birşey diyemem ama Prandelli, sizden aldığı para ölçüsünde bir hoca değil. Tarihinde süper lig şampiyonluğu yok. Teknik direktörlük hayatı hüsranlarla dolu, her ne işse İtalya'nın başına getirmişler, bazen milli takımlara hoca bulunamıyor.. Peki, talyan milli takımını nerden almış, nereye getirmiş?

Yazının sonunda "Siz ne düşünüyorsunuz?" diye sormuşsun, yazının içinde ise kimse bu hocaların hocalığını sorgulayamaz diyorsun! Bu bakış açısına göre olsa olsa otoriteler birbirini eleştirebilir...

1|1
    0|0
Yükleniyor...