Fıtness & squat?

fıtnessa baslayalı 1 ay olucak nerdeyse spor hocam once hafıf kaldırmamı sonra agır kaldırmaya baslamamı soyledı ben ılk 2 hafta hafıf kaldırdım daha yenı agırlastırmaya basladım (örn:6yken 12ye yukselttım) hem kılo almak hemde squat kalcamı sekıllendırmek ıstıyorum dambıl kaldırmaya yenı basladım sizce vucudum ne zaman sekıl almaya baslar bir de squat hareketleri benı dahada zayıflatırmı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zayıflatmaz önce güçlendirir sonra sertleştirir.
    Dumbull kaldırmanda aynı şekilde birde squat hareketinde ağırlık kullanmak yerine daha fazla yapıp kendi vücudunla yapmanı öneririm..

0|0
    0|0
    • dambıl kaldırmak cok fazla kas mı yapar? ben kaslıda olmak ıstemıyorum sadece dedıgım gıbı kalcam sekıllensın bı de kılo almak ıstıyorum kılomda cok dusuk

• spora ilk başladığında olur düzelirsin :)

• ınsallah :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Squat yaparken, orta agirlikli yap ve cok tekrar yap, cunku fazla kg koyarsan ayaklarin kalinlasir, kardio yu da unutma

0|0
    0|0
    • ayakların derken ayak bıleklerımmı kalınlasır? ben kılo almak ıstıyorum zaten yanı bacaklarım falan kalınlasırsa problem olmaz

• baldirlarin demek istedim, yalnis yazmisim

• e kalınlassın ben kalınlasmasını ıstıyorum zaten kılom cok dusuk 160 boy 41 kıloyum :(

• Iki ayda farki gorursun haftafa en az uc gidiosan

0|0
    0|0
    • ben haftada ıkı gun gıdıyorum. ama kıloda almadım suana kadar yenı basladıgım ıcın mı acaba

• Et balik tavuk sebze takil

• tamamdır oyle yapıcam :)

• Rüzgardan etkileniyormsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...