Kapat

Bir kızın bu şekilde davranmasının bir anlamı var mı?

Arkadaşlar 2 yıla yaklaşan bi ilişkimiz var. kız arkadaşımın bana sadık olduğunu biliyorum . güveniyorum ona. ama son zamanlarda bi haller oldu. gelecek hayalleri kurarız. sıradan bi ilişki değil yani. ama nolduysa bugün bi tartışma yaşadık. ve bana ' ayrıl o zman , bu kadar basit' filan dedi. bu cümleyi nasıl bu kadar kolay kurabildi bilmiyorum . sizce bunun bi anlamı var mı?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• belki o an kötüydü ve öyle dedi belkide sevildiğini duymak istedi denemek istedi herşey olabilir

0|1
    0|0
    • Olumlu bakış açısı ;)

• hahah :)) master yapman için kimse seni zorlamıyo böyle yaparsan onu seviyosan kayberdersin söylim yapmazsan zaten kaybediyorsun...

• napıcağım konusunda hislerime güvenmek istemiyorum artık ablacım. of

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer düşündüğün gibi biri olduğumu düşünüyor ve mutsuzsan durmana bir mana veremiyorum demektir.Beni olduğum gibi kabullenemiyirsan değişmeye niyetimde yok demenin kestirme yolu.

0|0
    0|0
    • hak verdim ilk okuduğumda doğrusu . ama beni olduğum gibi kabullen kısmına değil. çünkü beni olduğum gibi kabullenemedi.

• Oda �sende kabul etmediklerini ve onun kabul ettiklerini dogru bulmanı istiyor olabilir..

• bi problemi falan vardır belki sorunu vardır bi sor konuşmayı dene bence

0|0
    0|0
    • denemem mi. Tercih yapıcak . onun stresi var onda. biliyorum ben. ama benimde yarın açıklanacak bi sınav sonucum var. niye o düşünemiyor ayrıntılı. bide bana bencil diyor

• ki ben özürde diledim. gergin olduğundan kaynaklıdır diye. cevap şu oldu ' küfreder gibi özür . konuşmayalım bence daha fazla üzülemicem. yeter'.

• özürde dilemişsin işte daha ne bekliyo ki anlamadm açıkcası

• sıkılmıs heyecan gıtmıs monotonluk başlamıs sakı karı koca gıbı olmussunuz bıkmıs

0|0
    0|0
    • öyle yakın olmaya kendiside istekli ama./ ama ne olduysa tatile gittikten sonra oldu. 10 gündür denizde .ve acayip derecede değişti.

• yakısıklı bı erkek ılgı duymustur aklı gıtmıstır sakın yuz verme bakalım ne oluo

• Buzdolabı kıvamına gelmiş kız arkadaşın, sen daha böyle eriye dur.

0|0
    0|0
    • diyosun :| az sayıda kız arkdşım vardır ve onların bana söylediği şu : 'çok şımarttın'. ama soğuk davranamıyorum. belki kendimi çeksem kendine gelir. ama nasıl yapıcam bunu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...