Prandelli sezon sonuna kadar takımın başında olmasıyla ligden diskalifiye mi olduk?

başkan duygun bey prandellinin sezon sonuna kadar takımda kalacağını söyledi ne kadar mutlu oldum bilemezsiniz mutluluktan ölmek üzereyim artık ligi kuşkusuz 5. bitiririz o zaman ben görürüm prandelliyi getireni de göndermeyeni de

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Sezon başında burada herkes Mancini gitsin dediğinde ben hayır kalsın demiştim çünkü biliyordumki Lucescu dışında gelecek her hoca Mancini den daha iyi olmayacaktı ve malesef dediğimizde çıktı şimdi Prandellinin yerine Hagi gelecek diyorlar peki bu hamle dahamı iyi olacak? Tabikide hayır. Haginin futbolculuğu ne kadar iyiyse antrenörlüğüde o kadar berbat. Prandelli gitsin ama yerine ya Lucescu ya da yerli bir hoca gelsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• O haber yalan kanka rahat ol kasımpaşa dan sonraki Dortmund maçı için beklendi o akşam gidicek diyorlar

0|0
    0|0
    • ama neden gizleniyor kahrolum diye mi

• Hayır açıklanıp oyuncular bu 2 maçta salmasın diye. niye 2 maç bekliyolar diyorsan da yeni hoca gelir gelmez Dortmund yenilgisiyle başlayıp kaosa girmesin diye.

• Hayırlısı abim.

0|0
    0|0
  • hagi nin gizlice istanbula geldiği hatta sezon sonuna kadar onunla anlaşılacak diye haber geziyor gs nin içinde

0|0
    0|0
  • şu an bilerek açıklamuyorlar ya Dortmund maçı sonrası ya da devre arası Prandelli gidecek devre arası teknik direktör bulmak zor çünkü

0|0
    0|0
  • devre arası gönderirler böyle giderse dayanamazlar

0|0
    0|0
  • prandelli gitse ne olacak yöneticileriniz hagi ile görüşüyor.

0|0
    0|0
  • 5 bitirsek bence iyi ama bu klasik yönetim taktiğidir iki haftaya gider prandelli:)

0|0
    0|0
  • Hic bir macini kacirmazdim GALATASARAYIMIN. ama izlettirmeyecek bu serefsiz :(

0|0
    0|0
  • 5 mi ya siz ilk 10 a girin o adamla başarıdır galatasaray için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok kızıyorum Prandelliye ama şimdi giderse de zor olcak. Yeni hoca takıma alışcak, bir yandan lige tutunmaya çalışmak.. Zor ama 4. yıldız gelmezse görcek onlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...