Ne kadar sabırlısınız?

İftar yemeği için tanımadığınız insanların evine gitseniz ve yemekte tüm insanların içinde az önce arabada yaşanılan kavganız anlatılıp rezil edilseniz orayı terk eder misiniz etmez misiniz?

Güncellemeler:
arkadaşlar dün içimi rahatlatmama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim arkadaşım benden özür diledi tatlıya bağladık ona bundan sonra onunla kolay kolay bi ortama girmeyeceğimi söyledim :)

0|0
1611

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet ,arkana bakmadan sende ayni seyi yap.

Acik hakaret hicbir zaman karsiliksiz kalmamali buna taamul gostermenin sabir ile ilgili oldugunuda kesinlikle dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • etmem çünkü bende rezil olcam o anda 3 kuruşluk insan için başkasına kendimi rüsva etmem o akşamdan sonra da yüzüne bakmam .1

0|0
    0|0
  • Terk ederim , terk etmedende beni o hale getireni rezil ederim

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal ailenle gideceksindir. Siz bana öyle yaptınız ben gidiyorum diye resti çekip gidemezsin. He yaşın büyüktür orada gereken lafı söyleyebilirsin. Eğer cuk diye oturan bir laf olursa bu olayı anlatanı o ortamda rezil de edebilirsin.

0|0
    0|0
    • evet ya ama soğukkanlı davranamadım gözyaşları boğazma geldi tutamam diye kaçtım çok zoruma gitti çnkü düşünsene daha yeni tanıdığım insanlar beni nasıl yerin dibine soktular :(

• Zordur. Herkesin kişiliği bir olmadığı için kimisi laf söyler tartışma çıkarır kimisi ağlayacak seviyeye gelir ama laf söyleyemez. Hele bir de daha yeni tanıdığın insanlar ise zor olur.

• Kızarırım.Ama kesinlikle orayı terk etmem.Orada edeceğim bir dua.Anlatan kişileri azap bekleyebilir.Kim dünyada bir müminin ayıbını örterse, kıyamet günü Allah da onun ayıbını örter. Hz. Muhammed (sav).

0|0
    0|0
    • (Hoşlanılmayan şeye sabretmekte büyük hayır vardır.) [Tirmizi]

• ya ordaki yeni tanıdığım insanların tavrı bi anda değişti bakışları falan ve bunu yapan kişi değer verdiğim biri kendi kızına asla yapmaz ama bana yapınca kanıma dokundu

• Bu da senin sınavın.Sabır edeceksin.

• keskin bir dille konuyu kapatmalarını söylerim olaya müdahele ederim ama bunuda aldırmazlarsa kalkacagımı söylerim hala uzatırlarsa terk ederim.

0|0
    0|0
  • iki kelimeyle cevap verir terk ederim tabiiki

0|0
    0|0
  • Büyütmemeye çalışırım. Çünkü terk edip gidince sadece o densizliği yapan insanı cezalandırmış olmuyorsunuz. Hoşnutsuzluğumu dile getirmek yeterli olur bence.

0|0
    0|0
  • yakarım orayı

1|0
    0|0
  • bi kavgada orda cıkartırım :D

0|0
    0|0
  • 1 gün daha aç kalacağımı bilsem yinede o ortamda durmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Sabırsızımm zaten iştahım kesilir benimm kalkar giderim..

daha evvel bir tartışma sonrası iftar saat 5deyken saat 9,10 a kadar aç durmuşluğum var ben moralim bozukken yemek yiyemiyorum..

0|0
    0|0
  • direk ederim onlar kimki beni rezil ediyolar yemek yiyemez duruma gelirim zaten

1|0
    0|0
  • terk ederim sanırım.

0|0
    0|0
  • diğer soruna noldu?

0|0
    0|0
    • oraya cevap gelmeyince kısa ve öz sorayım dedim

• Çok sabırlıyım ama bu noktada beni rezil insana dönüp, 'Başka eğlenecek şey bulamadın mı? Bu konu yalnız beni ilgilendirir.'derim.

0|0
    0|0
  • anlatsın çokta umrumda onu yerli yersiz anlatması onun ayıbı zaten kavga etmişsem haklı çıkmışımdır sorun yok.ama sonradan o anlatana sorarım hesabını

0|0
    0|0
    • acaba keşke öylemi yapsaydım diyorum ama orda nişanlı bi kız var evli genç bi kız var anneleri var onların yanında böyle bişeyle karşılaşınca napıcamı bilemedim kalkıp gitmeyi uygun gördüm

• sadece bağırmışsın ve haklı yerde annenin yolu uzatması sebebiyle.şimdi de mızmız biri oldun ve mesajı kimin attığını anlayamadım ama hem annenin hem senin rezil ettiğinizi yazmışlar otursaydın bu kadar uzamazdı çok alınganlık yapmışsın 30 yaşındaymışsın yazdığın kadarıyla bazı şeyleri umursamamayı bilmelisin

• anne olan arkadaşım kızı ile kendisi bana mesaj attılar bizi rezil ettn diye halbuki bu rezilliği başlatan kendileriydi bende bu tip bi durumu yutabilen bi insan değilim itekim dün benden özür diledi neyse fikirlerin için teşekkürler.

• Terk etmem.. Diğer insanlara ayıp olmasın diye, şakaya vururum ama sonra anlatanı bin pişman ederim.

1|0
    0|0
    • belkide en doğrusu buydu ama ne yapıcamı bilemedim ağlamamak için kaçtım.

• terk etmem ama beni rezil edip, küçük düşüreni yaptığına pişman ederim.

0|0
    0|0
  • terkederim asla oturmam o masaya o anlatanlada hesabımı sonra görürüm

0|0
    0|0
  • neden terk edeyim. yaptığım herşeyin arkasındayımdır...

0|0
    0|0
  • Terk etmem. Onu anlatanları rezil ederim

0|0
    0|0
  • kimmis o hayvan?

0|0
    0|0
  • etmek ısterım .. amaaaa daha çok ben sabırlı olup hatta işi şakaya vurup gülmeyi tercih ederim hem herkes benım nasıl bırı oldugumu anlar hem ıcımde kalmaz hıc bırsey herşeyi çok ciddiye almayacaksın bacım .. gülümsemenle cevabını ver bi de laf yapıstır espiri ile birlikte tamamdır

0|0
    0|0
    • keşke öyle olabilsem ama bu konularda zayıf bir insanım

• küfür ederim kafalarına sandalye fırlatır giderim . . .hahahahaha

0|0
    0|0
  • hiç değilim. dakika durmam, basar giderim.

0|0
    0|0
    • aynısını yaptım işte ama suçlu yine ben oldum

• boşver. yapanların terbiyesizliği. sen suçlu falan değilsin.

Yükleniyor...