Mdem aramızda halledebilirdik neden insanların önünde mahçup ediliyorum? Siz olsanız ne yapardınız?

Dün çok sevdiğim bir arkadaşımın dünürünün iftar yemeği davetine gittik. kendilerini tanımam ama birbirimizi duymuşluğumuz var. bu arada arkadaşım benden 16 yaş büyük ve 23 yaşında bir kızı var. yoldayız gidiyoruz annem yolu bilmediği için birilerine soruyor ama tarif edilen yoldan değil kafasına göre gidiyor. iftara 10 dakika var biz hala otoyollarda bi oraya bi buraya gidiyoruz ve bunun annemin huyu olduğunu bildiğim için bi anda sinirlendim ve adamın dediği yoldan gitsene diye kızdım bağırdım sonra direksiyonu bana bıraktı ve evi bulduk sonunda..

tam yarım saat geç kalmıştık tanışma faslı sofraya oturduk yiyoruz annem (ben oluyorum) x bana bağırdı yolu yanlış girdiğim için bana kızdı demeye başladı arkadaşım da yok arabada kavga ettiler yok x kızdı bağırdı kavga etmeyin dedim bilmem ne... yahu bismillah insanları yeni tanıyorum sanki yemeğe değilde beni şikayet etmeye gelmişler.. bende sinirlendim sofra kalktıktan sonra arkadaşımla buluşmam gerekiyodu zaten diyerekten çıktım gittim. çok bozuldum çnkü 30 yaşındayım çocuk değilim o an neye uğradığımı şaşırdım yerin dibine geçtim diyebilirim. ben çıktıktan sonra mesaj atmışlar analı kızlı bizi mahçub ettin rezil ettin aramızda halledebilirdik diye peki bana yapılan rezillik değilmi madem aramızda halledebilirdik neden insanların önünde mahçub ediliyorum?

sizce çokmu tepki vermişim yoksa siz de olsanız aynı şeyi yaparmıydınız? arkadaşımla konuşup barışmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim sizce?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sende kendimi gördüm, elin anası babası çocukları için benim kızım şöyle akıllı benim oğlum şöyle efendi derler, bizimkiler ise gittiği yerde benim için, yok sigara içiyor yok gece çok geziyor ilerde görürüm ben bunu adam olmaz, yaw beni seven insanların arkadaşların akrabaların yanında yapıyorlar, sadistmisiniz , oğlunuzu kırmak üzmek içinmi götürdünüz oraya , neden milletin yanında rezillik çıkarıyosunuz, az bile etmişsin canım, bende çok çektim o durumları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bencede o an yemek faslı.tanısma derken sikayet sacma olmus.eve gidince bu konular konusulabilirdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...