Biraz daha kilo versem kötümü durur?

Yuzumun biraz daha kemikli olması için bir kaç kilo daha vermem lazım ama çok zayıfta olmak istemiyorum bir yandan. Zayiflarsam fizigim bozulurmu? Minyonum bu arada.

Güncellemeler:
Fotoğraf profilde.
Bahsettiğim şey fiziğim değil. Yüzümün kemikli olması için bir kaç kilo vermem lazım, zayiflarsam fizigim bozulurmu?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• güncellemede istediğin şeyin olması için çok fazla kilo vermen gerekiyor çünkü yüz kısmından kilo vermek senin kilonda birisi için neredeyse imkansız. bu arada yüzün zaten iyi bence boşuna kafana takıyorsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• oldugun gıbı kal.. kuru kemık olup ne yapacaksın..

1|0
    0|0
  • daha nereye kilo vercen, kendini yok mu edecen dunyadan

1|0
    0|0
  • Bence kesinlikle idealsin boydan görmedim ama yüz hahatlarin böyle iyi.

0|0
    0|0
  • Bence gayet iyi böle ama çok hafifden daha istiyosan 2 kilo kadar ver çok zayıflık iyi değil.

0|0
    0|0
  • Angelina jolly gibi mi

0|0
    0|0
  • Zaten zayıfsın ayrıca kilo vererek yüz kemikli olmuyo o doğuştan gelen bişi ancak çok obezsen belki yüzün yağlanır onun haricinde yüz kilo almaz ***bu arada cara delevingne ye benziosun resmen aşık oldum ahahshsjjdjdjfjx

0|0
    0|0
  • Hayır tabikide

0|0
    0|0
  • Profilden Kilon Belli olmuyo ama Oldugu kadarıyla zayıf görünüyon Kilo verme Sabit dur Kıpraşma

0|0
    0|0
  • Vücut sağlam yalnız maşallah :)

0|0
    0|0
  • Yanaklarda bir dolgunluk yok değil ama onu kilo vererek geçiremezsin canm üzgünüm yapın böyle :)

0|0
    0|0
  • bence harikasın :D

0|0
    0|0
  • Gayet hoşsun ;)

0|0
    0|0
  • Iyi bu iyi

0|0
    0|0
  • gayet iyi bence kadın kız dediğin biraz etli burlu olur ne öyle tahta gibi iyi böyle

0|0
    0|0
  • kadın oldun bellı burada sayet resım senın see hafıf balık etı guzel olur bayandaa

0|0
    0|0
    • Fazla balık etliydim malesef o da iyi olmuyor10 kilo verdim..

• Böyle iyisin ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi böyle.

0|0
    0|0
  • Şu an iyisin ama 10 kilo az degil haliyle etin yumuşaktır spora başla derim ya da dansa sıkılaşsın

0|0
    0|0
  • İyi böle

0|0
    0|0
Yükleniyor...