Göztepe - Cizrespor maçındaki saygısızlık hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oncelikle belirtiyorum ki Karsiyakaliyim. Kundaktan mezara hic birakmayacasina hemde. Ama Goztepe cizrespor macindaki Istiklal Marsimiza yapilan saygisizliga goz yumamiyorum. Siz kimin ulkesinde kimin Istiklal Marsini istikliyosunuz be gerizekalilar. Yaziktir gunahtir. Cumhuriyetimizin 91. Yildonumu kutluyoruz ama halen daha bunu sindiremeyen yediremeyen insanlar dolu. Defolun gidin l*n o zaman topraklarrimizdan memleketimizden. S. ktirin gidin serefsizler

0|0
018

En İyi Erkek Görüşü

• Ablacım, etnik kökeni Kürt biri olarak size sonuna kadar katılıyorum. Milli marşa saygısızlık kadar aşağılık bir şey olamaz. Hele ki bu bizim marşımız ise!

2|0
    0|0
    • Aynen katiliyorum

• Herkes senin gibi dusunmek zorunda degil. Benimde en hakiki kürt arkadaslarim var ama hepsi ulkesine bayragina marsina bagli insanlar. Birsey olsa Allah gostermesin benden once koscak gitcek kisiler. Bütün kürtler oyle boyle gibi birsey de demem benim sozum vatanina milletine bayragina marsina saygili olmayan herkese

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Vatan hainlerine gerekli ceza yaptırımlar uygulanmalı. Karşıyakayı bende çok severim Dün gece birşey gördüm rüyamda şampiyonluk kutlanıyor çarşıda :)

0|0
    0|0
    • Herkesin elinde raki bira gercek olsun bu ruya :)

• yani daha önce bu olay çok yaşandı Diyarbakır 1. ligdeykende çok yapıyordu bunun önüne geçilemiyor maalesef para cezası verilip olay bitiyor.. ama Bursaspor-Diyarbakır maçında Bursaspor tribün lideri selim kurtulan önderliğinde baya bir olaylar yaşanmıştı bursa da ve televizyon programlarına çıkıp tartışılmıştı bu olaylar...

0|0
    0|0
    • Ama artik bir cozum bulmalari gerek. Bu ulkenin Milli Marsina yapilan bir saygisizlik bu baska bisey degil

• haklısın ama kimin umurunda işte.. yani herşeyde olduğu gibi bunun da ucu siyasete dokunuyo apaçık şimdi cumhurbaşkanından başbakandan bir başlasam spor ve gençlik bakanından çıkarım hiç ağzımı bozmayım senin de kafanı şişirmeyim ben en iyisi :)))

• Asla kafama sisirmek olmaz :) soylencek cok sey olabilir aslinda ama burada hersey yazilamiyor iste ne yazikki :)

• Beşiktaş'lıyım, ama yapılan şey büyük şerefsizlik. Bu ülkenin marşına saygısızlık et, ama ülkede yaşa, Atatürk'e küfret, ama Türkiye Liginde top oyna bu ne iş la? Kaldı ki ben Atatürk'ü eleştirebilen insanlardanım, fakat küfrü meşru asla göremem. Cizrespor her ligden * edilmeli, taraftarları göz altına alınmalı, yöneticileri bu kepazeliğe dur diyemedikleri için ifade vermelidir.

1|0
    0|0
    • Aynen son cumlene kadar katiliyorum sana.

• Vatan hainlerine gerekli yaptırım yapilacaktir

1|0
    0|0
  • Aslında o tribünlere bombalar bırakılsa sorun hallolur devlet gerekirse terör estirmeli

1|0
    0|0
    • Aynen katiliyorum. Gebersinler olsunler

• 90 lar öncesindeki gibi devlet gizli örgüt kurmalı ama gerektiğinde kontrol altına alabileceği örgüt cem erseveride rahmetle anıyorum

• Mk sen antalyada ki çelenk muhabbetini görmedin galiba :d:D

0|0
    0|0
  • Kısaca söylüyorum İhanet eden ALÇAKLAR...

0|0
    0|0
  • kürtleri katleden cumhuriyetin neyine saygı gösterecekler boş boş konuşma. türk çocuklarını kürt cumhuriyeti kafasına odunla vurdurarak derelere atsaydı sen o cumhuriyete saygı duyar mıydın? cahilliğin lüzumu yok faşistlik yapma

0|1
    0|2
  • ben unide tarih hocasına da aynı seyi dedim cozuM SOYKIRIM

0|0
    0|0
  • siz yıllardır bir halkı yok sayarsanız onlar da bunu yapar size. tamam milli marşa saygısızlığı hoş karşılamıyorum ama unutmayın etki tepkiyi doğurur

0|0
    0|0
    • Etkiye tepkiyi askerlerimizi oldurerek marsimizi istiklayarak mi yapiyosunuz

• Sokak ortasinda sehit edilen askerlerimize sen ne diceksin?

• dediğim gibi. inş tek bir kurşun sıkılmaz artık ama siz barış yapalım dediğiniz kişilere terörist demeye devam edip işidden farklı yok derseniz kusura bakmayın ya çok salaksınız ya da karşınızdakileri çok salakça görüyorsunuz

• o* çocukları hafif kalır bunlar için

0|0
    0|0
  • Alemin derdi biz olmuşuz demek zamanın da iyi sikmişiz diye bir söz var o hesap

0|0
    0|0
  • s... kğmin pkk ları

1|0
    0|0
    • Aynen katiliyorum

• it gibi ürüyorlar neyi tüketeceksin. köpek gibi doğurup duruyorlar

• Aynen oyle

• Binlarin hakindan Amerika askerleri gelir gelip bunlara biraz Piç çocuk yapacaklar ama bilmiyorlar

0|0
    0|0
  • azıttılar iyice

0|0
    0|0
  • varsa şekilleri gaziosmanpaşayada bekleriz :D

0|0
    0|0
  • Bordo klavyeliler iş başında yine :)

0|2
    2|1
    • Kardesim beni taniyo musun? Nerden biliyosun sadece klavye uzerinden konustugumu? Bos keseden atmak kolay kolay hemde cok kolay. Kizim ya ben tabi bu laflari soyleyemem boyle tepki goateremem anca klavye uzerinde oterim. Su dusuncelerden siyrilin artik siyrilin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...